Generator chloru 2 g/h do basenu INTEX 26662

Intex 26662

Nowy

Dostawa za darmo
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Czas dostawy Cena
Paczkomaty InPost Paczkomaty InPost 1 dzień roboczy Za darmo!
Kurier GLS Kurier GLS 1 dzień roboczy Za darmo!
Kurier InPost Kurier InPost 1 dzień roboczy Za darmo!
Geis Polska (przesyłki paletowe) Geis Polska (przesyłki paletowe) 1 dzień roboczy Za darmo!
Geis (przesyłki paletowe) Geis (przesyłki paletowe) 1 dzień roboczy Za darmo!
Odbiór osobisty Odbiór osobisty Od ręki Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 199,00zł darmowa dostawa!

Najbliższa wysyłka już
Jutro 13:00

264,23zł

Dane techniczne

Producent Intex
Model 26662
Wymiary opakowania
Basen rozporowy TAK
Basen stelażowy TAK
Do Basenu o wymiarach do 8 327 l
Zasilanie 220-240V
Wymiar przyłączy do pompy 32mm
Wydajność 2 g/h
Akcesoria Generator chloru, paski testowe, wąż złączka
Waga 2,95 kg
Do Pomp o Wydajności 1,136-3,785 l/h

Generator chloru 2 g/h do basenu INTEX 26662

Przedstawiamy Państwu generator chloru do basenów INTEX 26662, który służy do oczyszczania wody w basenie. Produkt pomaga zachować czystą wodę na długi czas bez korzystania z dodatkowej chemii basenowej, wystarczy wsypać do niego zwykłą sól kuchenną niejodowaną (1kg/1000l wody). Z soli przechodzącej przez generator wytwarza się nieszkodliwy naturalny chlor, potrafi wytworzyć do 2 g chloru na godzinę. Generator wyposażony został w prosty w użyciu panel sterowania z 24 h cyklem pracy. Do urządzenia dołączono tester poziomu pH oraz chloru.

INTEX CG 26662: przegląd kluczowych cech generatora chloru

Generator chloru 2 g/h do basenu INTEX 26662 to inteligentne urządzenie, które zapewnia krystalicznie czystą wodę w Twoim basenie. Tworzony przez renomowaną firmę INTEX, znana z produkcji wysokiej jakości sprzętu do wodnej rekreacji, ten produkt utrzymany jest w wysokim standardzie, który gwarantuje jego trwałość i efektywność. Kluczowe cechy produktu INTEX CG 26662:

  • Automatyzacja procesu chlorowania: urządzenie automatycznie generuje chlor, co eliminuje konieczność ręcznego dosypywania go do wody. To gwarantuje stałe utrzymanie optymalnej jakości wody i daje Ci więcej czasu na relaks przy basenie.
  • Ekologiczna technologia: generator chloru INTEX 26662 wykorzystuje zwykłą sól kuchenną zamiast chemikalii, co czyni go bardziej ekologicznym rozwiązaniem dla Twojego basenu. Nie musisz martwić się o potencjalnie szkodliwe substancje chemiczne, a Twoja woda będzie zawsze krystalicznie czysta.
  • Regulowany przepływ chloru: urządzenie pozwala na dostosowanie ilości generowanego chloru do wielkości i zapotrzebowania basenu, co zapewnia pełną kontrolę nad procesem chlorowania
  • Wydajność: generator INTEX 26662 cechuje się wyjątkową wydajnością. Wytwarzając 2 gramy chloru na godzinę, jest w stanie zapewnić optymalne warunki sanitarno-higieniczne nawet dla basenów o pojemności do 8327 litrów.
  • Zgodność z basenami INTEX: generator jest zaprojektowany do współpracy z basenami marki INTEX, co gwarantuje bezproblemowe połączenie i efektywne działanie.

Podsumowując, generator chloru 2 g/h do basenu INTEX 26662 to zaawansowane urządzenie, które zapewni Ci komfort i spokój ducha podczas korzystania z basenu. Ciesz się krystalicznie czystą wodą bez potrzeby ciągłego monitorowania i regulacji poziomu chloru.

26664
2666426664


26664

Proponowane dla Ciebie

4 innych produktów w tej samej kategorii: