Filtruj według

Filtruj

Filtry do Pompy Basenowej

Jest produkt

Prawidłowe i skuteczne funkcjonowanie kartuszowych pomp basenowych nie jest możliwe bez regularnej wymiany filtrów do pompy basenowej. Dlatego tez w naszym sklepie znaleźć można bogatą ofertę najwyższej jakości filtrów do pompy basenowej, które zapewnią właściwą czystość wody i bezpieczeństwo jej użytkowania. 

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Jakie filtry do basenu Intex znajdziesz w naszej ofercie

W tej kategorii naszego sklepu znajdziesz filtry do pompy basenowej w wersji kartuszowej, które w zależności od poziomu zanieczyszczenia wody w basenie powinny być wymieniane regularnie co około dwa tygodnie. A wśród nich także filtr do basenu Intex typu A, sprzedawany w ekonomicznych wielopakach, pozwalających zaoszczędzić pieniądze. Każdy z modeli wkładów do filtra basenowego dostępnego w naszej ofercie wykonany jest z wysokiej jakości materiałów zapewniających ich najwyższą wydajność i skuteczność.

Dlaczego należy stosować filtry do pompy basenowej

Woda znajdująca się w basenach stale narażona jest na wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia w tym także bakterie, dlatego też należy regularnie dbać o jej oczyszczanie, aby móc zapobiec alergiom skórnym i innymi nieprzyjemnym konsekwencjom kąpieli w zabrudzonej wodzie. To zadanie pozwala natomiast w znacznym stopniu ułatwić stosowanie pomp basenowych oraz regularna wymiana ich wkładów do filtra basenowego. Wobec tego oba te produkty z powodzeniem można znaleźć w naszym sklepie!

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji