Filtruj według

Filtruj

Filtry do Pompy Basenowej

Jest 2 produktów.

Prawidłowe i skuteczne funkcjonowanie kartuszowych pomp basenowych nie jest możliwe bez regularnej wymiany filtrów do pompy basenowej. Dlatego tez w naszym sklepie znaleźć można bogatą ofertę najwyższej jakości filtrów do pompy basenowej, które zapewnią właściwą czystość wody i bezpieczeństwo jej użytkowania. 

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
 • Szerokość: 11cm
  Wysokość: 20,3cm
  Szybki podgląd
  28,46zł

  Fltr kartuszowy do pompy basenowej TYP A to niezbędny element pompy basenowej, bez którego filtrowanie wody nie jest skuteczne. Produkt jest odpowiedzialny za wyłapywanie wszelkich nieczystości, także tych najmiejszych dzięki czemu woda w basenie jest czysta i klarowna. W zestawie 3 sztuki. Wymiary filtra to h = 20cm , ⌀= 11cm.

  Fltr kartuszowy do pompy basenowej TYP A to niezbędny element pompy basenowej, bez którego...

  28,46zł
  W magazynie
 • Piasek kwarcowy INTEX używany do filtracji wody w basenie przez pompy piaskowe jest standardowym wyposażeniem każdego użytkownika basenu. W porównaniu do filtrów kartuszowych wymienianych średnio co 2 tygodnie piasek w pompie ulega zabrudzeniu po całym sezonie. Dzięki gradacji 0,4-0,8 mm woda ulega oczyszczeniu w szybki i prosty sposób.

  Piasek kwarcowy INTEX używany do filtracji wody w basenie przez pompy piaskowe jest...

  36,58zł
  W magazynie

Jakie filtry do basenu Intex znajdziesz w naszej ofercie

W tej kategorii naszego sklepu znajdziesz filtry do pompy basenowej w wersji kartuszowej, które w zależności od poziomu zanieczyszczenia wody w basenie powinny być wymieniane regularnie co około dwa tygodnie. A wśród nich także filtr do basenu Intex typu A, sprzedawany w ekonomicznych wielopakach, pozwalających zaoszczędzić pieniądze. Każdy z modeli wkładów do filtra basenowego dostępnego w naszej ofercie wykonany jest z wysokiej jakości materiałów zapewniających ich najwyższą wydajność i skuteczność.

Dlaczego należy stosować filtry do pompy basenowej

Woda znajdująca się w basenach stale narażona jest na wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia w tym także bakterie, dlatego też należy regularnie dbać o jej oczyszczanie, aby móc zapobiec alergiom skórnym i innymi nieprzyjemnym konsekwencjom kąpieli w zabrudzonej wodzie. To zadanie pozwala natomiast w znacznym stopniu ułatwić stosowanie pomp basenowych oraz regularna wymiana ich wkładów do filtra basenowego. Wobec tego oba te produkty z powodzeniem można znaleźć w naszym sklepie!

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów