Pokrywa solarna do basenu 457 cm INTEX 28013

Intex 28013

Nowy

Dostawa za darmo
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Czas dostawy Cena
Kurier GLS Kurier GLS 1 dzień roboczy Za darmo!
Kurier InPost Kurier InPost 1 dzień roboczy Za darmo!
Geis Polska (przesyłki paletowe) Geis Polska (przesyłki paletowe) 1 dzień roboczy Za darmo!
Geis (przesyłki paletowe) Geis (przesyłki paletowe) 1 dzień roboczy Za darmo!
Odbiór osobisty Odbiór osobisty Od ręki Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 199,00zł darmowa dostawa!

Najbliższa wysyłka już
poniedziałek, 22.04.2024 13:00

113,01zł

Dane techniczne

Producent Intex
Model 28013
Średnica 448 cm
Grubość 160 mikronów
Akcesoria Pokrywa
Waga 3,5 kg

Oszczędzaj energię z pokrywą solarną INTEX 28013!

 
Prezentujemy Państwu innowacyjną pokrywę solarną do basenu o średnicy 457 cm, marki INTEX, model 28013 (dawny nr. INTEX 29023). To doskonałe rozwiązanie dla basenów rozporowych i stelażowych, które skutecznie nagrzewa wodę w basenie. Główną zaletą pokrywy basenowej jest ochrona przed zanieczyszczeniami, takimi jak liście, owady czy inne zabrudzenia, które mogą wpłynąć na jakość wody w basenie. Ponadto folia solarna do basenu 457 umożliwia szybsze nagrzewanie wody za pomocą naturalnych promieni słonecznych.
 

Jak działa pokrywa solarna 457?

 
Pokrywa solarna na basen 457 działa w sposób prosty i skuteczny. Zasadniczo, jej działanie opiera się na wykorzystaniu energii słonecznej, która jest przekształcana na ciepło i przechowywana w wodzie basenowej. Folia składa się z cienkiej warstwy materiału, który jest przezroczysty dla promieniowania słonecznego, ale jednocześnie zatrzymuje ciepło, które powstaje w wyniku absorpcji promieniowania.
Woda w basenie jest ogrzewana dzięki temu, że energia słoneczna przenika przez folię i jest absorbowana przez czarne elementy znajdujące się pod nią. Te elementy z kolei przekazują ciepło do wody w basenie, która stopniowo się nagrzewa.

Przykrycie solarne do basenu 457 jest ekologicznym i ekonomicznym rozwiązaniem, ponieważ korzysta z darmowej i nieograniczonej energii słonecznej, a jednocześnie pozwala na oszczędność kosztów związanych z ogrzewaniem wody w tradycyjny sposób.

Ciesz się cieplejszą wodą w basenie z folią solarną 457!



Folia bąbelkowa na basen 457 nie potrzebuje specjalnego mocowania, ponieważ unosi się na powierzchni wody i jest odporna na podmuchy wiatru. W przypadku potrzeby skorzystania z basenu, pokrywę można szybko zdjąć. Pokrywa solarna 457 cm jest uniwersalna, co oznacza, że może być stosowana w niemal każdym basenie o tej samej średnicy. To także doskonała ochrona przed nieuprawnionym użytkowaniem basenu przez dzieci. Folia solarna 457 to nie tylko funkcjonalne, ale także praktyczne rozwiązanie dla letniego akcesorium.

pokrywa solarna na basen 457cm

pokrywa solarna na basen 457cm29023 intex

1 innych produktów w tej samej kategorii: