Filtruj według

Cena
429 4349
Szerokość
więcej... mniej
Długość
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
Wydajność pompy
więcej... mniej
Średnica
więcej... mniej
Pojemność
3834 l 17203 l
Filtruj

Zestawy basenowe

Jest 7 produktów.
Zestaw basenowy to praktyczne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcą wyposażyć swój ogród w basen ogrodowy. Dzięki niemu nie trzeba już samodzielnie dobierać akcesoriów basenowych. Nie trzeba się nawet na nich znać! To ogromna oszczędność czasu i jednocześnie pewność, że zakupiony model będzie od razu gotowy do użytkowania. W Intexmarket oferujemy różnorodne komplety basenowe, zachęcamy więc do zapoznania się z ich wszystkimi wariantami, wśród których każdy z pewnością znajdzie odpowiedni zestaw dla siebie.
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Kompletne zestawy basenowe skomponowane przez ekspertów

Każdy zestaw basenowy dostępny w Intexmarket został skomponowany przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży basenów ogrodowych i przeznaczonych do nich akcesoriów. To z jakich elementów składa się komplet basenowy, dopasowane zostało natomiast do jego parametrów. Dzięki temu decydując się na taki zestaw, można mieć pewność, że basen ogrodowy będzie nie tylko gotowy do użycia od razu po jego rozłożeniu, ale także w pełni bezpieczny.

Wybierz zestaw basenowy dopasowany do Twoich potrzeb

W naszej ofercie znaleźć można różnorodne komplety basenowe składające się z 8, 9 lub 10 elementów, których liczba uzależniona jest przede wszystkim od modelu i pojemności basenu. W skład każdego z nich wchodzi rozporowy lub stelażowy basen ogrodowy, zestaw zapewniający odpowiednią jakość znajdującej się w nim wody, składający się z pompy filtrującej i filtra kartuszowego i chloru, a także niezbędne do jego podłączenia węże oraz podkład chroniący dno basenu przed uszkodzeniami.

Dlaczego warto wybrać komplet basenowy z naszej oferty?

Gotowe zestawy basenowe to rozwiązanie, dzięki któremu nawet osoby nieznające się na kwestiach związanych z użytkowaniem basenów ogrodowych mogą w pełni cieszyć się wszystkimi ich zaletami. Dodatkowo ich plusem jest także atrakcyjna cena i to, że składają się one z elementów, które są idealnie dopasowane do danego modelu basenu ogrodowego. Postaw więc na wygodę i wybierz zestaw basenowy od Intexmarket!

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów