Filtruj według

Filtruj

Akcesoria do Basenu

Jest 33 produktów.

Korzystanie z basenów ogrodowych w bezpieczny i przyjemny sposób nie może obejść się bez niezbędnych akcesoriów basenowych, pozwalających uzdatnić wodę, oczyścić ją z zanieczyszczeń oraz uatrakcyjnić czas spędzony wraz z rodziną i przyjaciółmi na zabawach w niej. Dlatego też w ofercie naszego sklepu prezentujemy wszelkiego rodzaju akcesoria do basenu INTEX, które przydadzą się w trakcie korzystania z nich. 

na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 33 elementów
 • Szerokość: 472 cm
  Długość: 472 cm
  Szybki podgląd
  36,59zł

  Mata pod basen INTEX ochroni dno przed uszkodzeniem i zabrudzeniem, ale też wyrównuje podłoże i zapewnia dodatkową izolację. Dzięki temu produktowi będziesz cieszyć się basenem dłużej i w bardziej komfortowy sposób. Folia pod basen jest łatwa w przechowywaniu - wystarczy złożyć i schować.

  Mata pod basen INTEX ochroni dno przed uszkodzeniem i zabrudzeniem, ale też wyrównuje...

  36,59zł
  W magazynie
 • Szerokość: 120cm
  Długość: 120cm
  Szybki podgląd
  77,24zł

  Podgrzewająca mata solarna do basenu - podgrzewacz do wody marki Intex o wymiarach 120 × 120 cm. która przeznaczona jest do podłączenia do pomp o wydajności od 2600 do 7500 litrów na godzinę. Pozwala ona podgrzać skutecznie wodę w basenie nawet o 5 stopni Celsjusza,

  Podgrzewająca mata solarna do basenu - podgrzewacz do wody marki Intex o wymiarach 120 × 120...

  77,24zł
  W magazynie
 • Basenowy oczyszczacz do stóp marki Intex. 56cm x 46 cm x 9 cm Wystarczy wypełnić jego wnętrze (o pojemności 11,5 litra) wodą, aby móc bez najmniejszego problemu przy każdym wejściu do basenu opłukać stopy z piasku, trawy i innych zanieczyszczeń.

  Basenowy oczyszczacz do stóp marki Intex. 56cm x 46 cm x 9 cm Wystarczy wypełnić jego...

  36,59zł
  W magazynie
 • Skimmer do basenu - powierzchniowy oczyszczacz wody od INTEX  jest produktem przeznaczonym do basenów rozporowych jak i stelażowych. Podłączony bezpośrednio do pompy filtrującej o wydajności minimum 3028 l/h, oczyszcza lustro wody z zanieczyszczeń takiej jak liście czy owady. Może też pełnić rolę dozownika do chemii basenowej.

  Skimmer do basenu - powierzchniowy oczyszczacz wody od INTEX  jest produktem przeznaczonym...

  60,98zł
  W magazynie
 • Zestaw do czyszczenia basenów marki Intex to produkt z pomocą którego w szybki sposób usuniesz wszelkie zanieczyszczenia z wody basenowej. Dzięki zestawowi woda w basenie będzie czysta i przejrzysta. Zestaw składa się z długiego na maksymalnie 239 centymetrów kij teleskopowy, siatki do zbierania zanieczyszczeń z powierzchni wody, a także specjalnego...

  Zestaw do czyszczenia basenów marki Intex to produkt z pomocą którego w szybki sposób...

  60,98zł
  W magazynie
 • Rozbudowany zestaw czyszczący Ffrmy Intex z pomocą którego utrzymasz w idealnej czystości wodę w basenie. Składa się on bowiem ze wszystkich niezbędnych do tego typu prac elementów (m.in. podłączany do pompy odkurzacz wąż 750 cm, kij 279 cm). Dzięki temu czyszczenie basenu z jego użyciem jest o wiele prostsze i szybsze.

  Rozbudowany zestaw czyszczący Ffrmy Intex z pomocą którego utrzymasz w idealnej czystości...

  134,15zł
  W magazynie
 • Długość: 150 cm
  Szybki podgląd
  12,20zł

  Zapasowy wąż basenowy 32 mm przyda się w przypadku zgubienia lub zniszczenia węża do pompy. Zamiast kupować cały nowy zestaw filtrujący wystarczy, że wymienimy tylko zepsuty element. Dodatkowo prezentowany model możemy również zastosować w basenowych pompach ciepła oraz generatorach chloru, o ile średnica ich złącza odpowiada 32 mm.

  Zapasowy wąż basenowy 32 mm przyda się w przypadku zgubienia lub zniszczenia węża do pompy....

  12,20zł
  W magazynie
 • Długość: 150 cm
  Szybki podgląd
  23,58zł

  Wysokiej Jakości zapasowy wąż do pompy filtrującej o średnicy 38 mm i długość 150 cm idealnie sprawdzi się zarówno jako przedłużenie jak i zamiennik do filtrujących pomp basenowych, podgrzewaczy wody, jak i urządzeń do mycia basenów.

  Wysokiej Jakości zapasowy wąż do pompy filtrującej o średnicy 38 mm i długość 150 cm...

  23,58zł
  W magazynie
 • Dbając o czystość swojego basenu, warto zaopatrzyć się w szczotka do czyszczenia dna i ścian zbiornika wody firmy Intex model 29053 ten produkt to idealne rozwiązanie Waszego problemu. Szczotka została specjalnie wyprofilowana i doskonale pasuje do łukowatych powierzchni. Twarde włosie sprawnie usunie algi, glony bądź inne zanieczyszczenia.

  Dbając o czystość swojego basenu, warto zaopatrzyć się w szczotka do czyszczenia dna i ścian...

  18,70zł
  W magazynie
 • Szczotka do basenu firmy INTEX 29052 to idealny produkt, który pomoże zadba o czystość Twojego basenu. Oryginalne akcesorium do czyszczenia dna i ścian zbiornika ułatwi usunięcie z basenu alg i glonów oraz innych zabrudzeń. Szczotka pasuje do aluminiowego kija teleskopowego INTEX o średnicy łączenia 26,2 mm.

  Szczotka do basenu firmy INTEX 29052 to idealny produkt, który pomoże zadba o czystość...

  15,45zł
  W magazynie
 • Siatka do wyławiania nieczystości to niezbędny dodatek do basenu ogrodowego. Produkt doskonale zbiera wszelkie zanieczyszczenia unoszące się na powierzchni wody, np. liście, owady, które dostaną się do Twojego basenu. Nie zajmuje dużo miejsca. Ten model siatki został zaprojektowany do użycia z kijem teleskopowym INTEX o średnicy 29,8 mm.

  Siatka do wyławiania nieczystości to niezbędny dodatek do basenu ogrodowego. Produkt...

  16,26zł
  W magazynie
 • Za pomocą siatki z łatwością i bardzo szybko wyczyścisz Swój basen z wszelkich zanieczyszczeń. Produkt idealnie nadaje się do usunięcia liści, owadów i większych zabrudzeń z powierzchni wody. Siatka została wykonana z wytrzymałego materiału i pasuje do aluminiowego kija teleskopowego Intex Deluxe, o średnicy łączenia 26,2 mm.

  Za pomocą siatki z łatwością i bardzo szybko wyczyścisz Swój basen z wszelkich...

  12,20zł
  W magazynie
 • Długość: 239 cm
  Średnica: 26,2 mm
  Szybki podgląd
  20,33zł

  Orginalny kij teleskopowy do basenu firmy Intex przeznaczony do acesoriów które posiadają średnicy 26,2 mm. Produkt pomorze z łatwością wyczyścić Twój basen z wszelkich nieczystości.

  Orginalny kij teleskopowy do basenu firmy Intex przeznaczony do acesoriów które posiadają...

  20,33zł
  W magazynie
 • Długość: 279 cm
  Średnica: 29,8 mm
  Szybki podgląd
  28,46zł

  Aluminiowy kij teleskopowy przeznaczony do akcesoriów firmy Intex które posiadają średnicy 29,8 mm. Produkt pomoże z łatwością wyczyścić Twój basen z wszelkich nieczystości.

  Aluminiowy kij teleskopowy przeznaczony do akcesoriów firmy Intex które posiadają średnicy...

  28,46zł
  W magazynie
 • Średnica: 32 mm - 38 mm
  Szybki podgląd
  15,45zł

  Adapter do pompy basenowej INTEX to oryginalna przejściówka umozliwiająca podłączenie większej pompy do mniejszego basenu. Standardowo w basenach INTEX występują dwie średnice wylotów na pompę. Za pomocą adapterów można połączyć węże o średnicy 38 mm z zaworami basenowymi, które mają średnicę 32 mm. Adaptery są łatwe w montażu, co ułatwia ich użytkowanie.

  Adapter do pompy basenowej INTEX to oryginalna przejściówka umozliwiająca podłączenie...

  15,45zł
  W magazynie
 • Szerokość: 11cm
  Wysokość: 20,3cm
  Szybki podgląd
  28,46zł

  Fltr kartuszowy do pompy basenowej TYP A to niezbędny element pompy basenowej, bez którego filtrowanie wody nie jest skuteczne. Produkt jest odpowiedzialny za wyłapywanie wszelkich nieczystości, także tych najmiejszych dzięki czemu woda w basenie jest czysta i klarowna. W zestawie 3 sztuki. Wymiary filtra to h = 20cm , ⌀= 11cm.

  Fltr kartuszowy do pompy basenowej TYP A to niezbędny element pompy basenowej, bez którego...

  28,46zł
  W magazynie
 • Piasek kwarcowy INTEX używany do filtracji wody w basenie przez pompy piaskowe jest standardowym wyposażeniem każdego użytkownika basenu. W porównaniu do filtrów kartuszowych wymienianych średnio co 2 tygodnie piasek w pompie ulega zabrudzeniu po całym sezonie. Dzięki gradacji 0,4-0,8 mm woda ulega oczyszczeniu w szybki i prosty sposób.

  Piasek kwarcowy INTEX używany do filtracji wody w basenie przez pompy piaskowe jest...

  36,58zł
  W magazynie
 • Zestaw do nurkowania od INTEX! Komplet zawiera okulary do pływania z rurką. Wygodny i komfortowy zestaw do snorkelingu dla osób powyżej 14 rou życia.

  Zestaw do nurkowania od INTEX! Komplet zawiera okulary do pływania z rurką. Wygodny i...

  47,97zł
  W magazynie
 • Szerokość: 124 cm
  Długość: 84 cm
  Wysokość: 76 cm
  Szybki podgląd
  44,72zł

  Bramka dmuchana firmy Intex idealnie sprawdzi się podczas letniej zabawy w basenie jak i na trawie. Produkt o wymiarach 124 x 84 x 76 cm pozwoli na aktywne spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu w czasie letniego wypoczynku. Dmuchana Bramka zapewni frajdę nie tylko dzieciom ale także i dorosłym. Do zestawu dołączona jest piłka.

  Bramka dmuchana firmy Intex idealnie sprawdzi się podczas letniej zabawy w basenie jak i na...

  44,72zł
  W magazynie
 • Szerokość: 79cm
  Długość: 79cm
  Szybki podgląd
  28,46zł

  Przy pomocy fotelika do nauki pływania pierwsze kroki w nauce pływania każdego malucha będą bezpieczne i sprawią wiele radości każdemu dziecku. Koło zbudowane zostalo z czterech komór powietrznych, które zapewnią maksymalne bezpieczeństwo podczas zabawy w wodzie. Siedzisko i zagłówek zapobiegną wypadnięciu dziecka z fotelika.

  Przy pomocy fotelika do nauki pływania pierwsze kroki w nauce pływania każdego malucha będą...

  28,46zł
  W magazynie
 • Automatyczny odkurzacz do basenu Intex 28005 wyposażony został w obrotowe podwójne szczotki do czyszczenia które w szybki sposób pomogą usunąć nawet najdrobniejsze zabrudzenia z dna basenu aż do powierzchni wody. Produkt jest łatwy w obsłudze porusza się za pomocą pompy filtrującej, która ponownie wprowadza oczyszczoną wodę do zbiornika.

  Automatyczny odkurzacz do basenu Intex 28005 wyposażony został w obrotowe podwójne szczotki...

  446,34zł
  W magazynie
 • Szerokość: od 274 cm do 488 cm.
  Szybki podgląd
  365,04zł

  Zwijak do folii solarnej firmy Intex w szybkie i proste sposób ułatwi zakrycie oraz odkrycie basenu. Dzięki teleskopowej regulacji wielkości  zwijaka, można go zamontować na basenach o szerokości od 274 do 488 cm. Produkt wykonany został z aluminium i jest prosty w montażu.

  Zwijak do folii solarnej firmy Intex w szybkie i proste sposób ułatwi zakrycie oraz odkrycie...

  365,04zł
  W magazynie
 • Szerokość: 39 cm
  Długość: 30 cm
  Wysokość: 23 cm
  Szybki podgląd
  20,33zł

  Zagłówek dedykowany użytkownikom Jacuzzi PureSpa z myślą o poprawieniu ich komfortu. Produkt dobrze wspiera głowę i kark, pomagając się odprężyć w kąpieli.

  Zagłówek dedykowany użytkownikom Jacuzzi PureSpa z myślą o poprawieniu ich komfortu. Produkt...

  20,33zł
  W magazynie
 • Nowoczesna wielokolorowa lampa LED Firmy Intex pomoże stworzyć niesamowity klimat w Państwa PureSpa. Urządzenie wyposażone zostało w 5 kolorów światła (biały, zielony, morski, niebieski i fioletowy) oraz dwa tryby działania, może świecić światłem stałym lub zmieniać kolory. Lampka zasilana jest 3 bateriami AAA, oraz jest wodoszczelna.

  Nowoczesna wielokolorowa lampa LED Firmy Intex pomoże stworzyć niesamowity klimat w Państwa...

  64,23zł
  W magazynie
 • Długość: 760 cm
  Średnica: 38 mm
  Szybki podgląd
  56,10zł

  Firma INTEX z myślą o swoich klientach postanowiła wyprodukować wysokiej jakości wąż basenowy 38mm o długości 760 cm, który idealnie sprawdzi się jako zamiennik do pomp basenowych, podgrzewaczy wody, generatów chloru oraz zestawów czyszczących o złączeniach 38 mm.

  Firma INTEX z myślą o swoich klientach postanowiła wyprodukować wysokiej jakości wąż...

  56,10zł
  W magazynie
 • Szerokość: 45 cm
  Długość: 26 cm
  Wysokość: 16 cm
  Szybki podgląd
  60,98zł

  Firma Intex z myślą o wygodzie klientów podczas relaksu w basenie lub jacuzzi PureSpa zaprojektowała półkę do basenu z podstawką na napoje oraz wbudowanym uchwytem na tablet lub smartfon i podświetlaniem LED. Produkt wykonany został z wytrzymałego tworzywa zasilany jest 2 litowymi bateriami guzikowymi CR2032.

  Firma Intex z myślą o wygodzie klientów podczas relaksu w basenie lub jacuzzi PureSpa...

  60,98zł
  W magazynie
 • Szerokość: 22 cm
  Długość: 26 cm
  Wysokość: 18 cm
  Szybki podgląd
  15,45zł

  Prezentowana podstawka na napoje do basenu firmy Intex rewelacyjnie sprawdzi się jako dodatkowe wyposażenie do Jacuzzi PureSpa. Uchwyt sprawi, że będzie można cieszyć się relaksacyjną kąpielą bez wychodzenia z basenu w poszukiwaniu przekąski lub napoju.

  Prezentowana podstawka na napoje do basenu firmy Intex rewelacyjnie sprawdzi się jako...

  15,45zł
  W magazynie
 • Termometr do basenu marki Intex to praktyczny dodatek do każdego basenu przy pomocy którego sprawdzisz temperature wody zarówno w stopniach Celsiusza, jak i w Fahrenheitach. Długość termometra to 17,5 cm produkt podczas użytkowania unosi się na wodzie, dodatkowym wyposażeniem jest otwór na którym można zawiązać sznurek i mierzyć temperaturę w basenie,...

  Termometr do basenu marki Intex to praktyczny dodatek do każdego basenu przy pomocy którego...

  12,20zł
  Dodaj do koszyka
  Oczekiwanie na dostawę
 • Dozowniki do chemii basenowej ułatwiają zachowanie należytej czystości wody poprzez utrzymywanie w niej na właściwym poziomie środków chemicznych. Dozownik unosi się po powierzchni wody, dzięki temu rozprowadza chemię basenową w równomierny sposób, bez konieczności ingerowania w jego działanie.

  Dozowniki do chemii basenowej ułatwiają zachowanie należytej czystości wody poprzez...

  23,58zł
  Dodaj do koszyka
  Oczekiwanie na dostawę
 • Szerokość: 50 cm
  Długość: 50 cm
  Wysokość: 0,5 cm
  Szybki podgląd
  31,71zł

  Pianka pod basen model Intex 29081 to uniwersalny podkład pod basen który sprawdzi się zarówno jako izolacja termiczna basenu,  jak i zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi. Prezentowana mata piankowa składa się z 8 elementów w formie puzzli, które można dowolnie łączyć ze sobą, tworząc kształ i wielkosć jaką potrzebujemy.

  Pianka pod basen model Intex 29081 to uniwersalny podkład pod basen który sprawdzi się...

  31,71zł
  Dodaj do koszyka
  Oczekiwanie na dostawę

Jakie rzeczy do basenu znajdziesz w Intexmarket?

Akcesoria do basenów Intex zebrane w tej kategorii produktów to wszelkiego rodzaju termometry, pozwalające kontrolować temperaturę wody, węże do pomp filtracyjnych, szczotki do czyszczenia, a także maty panelowe pod basen. Dzięki którym korzystanie z nich będzie w pełni bezpieczne i higieniczne.Oprócz tego znajdziesz u nas także wszelkiego rodzaju gadżety i dodatki do basenów, dające jeszcze więcej radości podczas ich użytkowania takie jak pływające lodówki zapewniające dostęp do zawsze chłodnych napojów, zestawy do nurkowania i inne dmuchane gadżety do basenu.

Akcesoria basenowe Intex- gwarancja najwyższej jakości;

Wszystkie prezentowane w naszej ofercie akcesoria do basenów ogrodowych wykonane są z wysokiej jakości materiałów i przystosowane są do użytkowania w basenach ogrodowych zarówno stelażowych, jak i dmuchanych oraz rozporowych.
Pokazuje 1 - 30 z 33 elementów