Filtruj według

Filtruj

Promocje

Akcesoria do Basenu

Jest 23 produktów.

Korzystanie z basenów ogrodowych w bezpieczny i przyjemny sposób nie może obejść się bez niezbędnych akcesoriów basenowych, pozwalających uzdatnić wodę, oczyścić ją z zanieczyszczeń oraz uatrakcyjnić czas spędzony wraz z rodziną i przyjaciółmi na zabawach w niej. Dlatego też w ofercie naszego sklepu prezentujemy wszelkiego rodzaju akcesoria do basenu INTEX, które przydadzą się w trakcie korzystania z nich. 

Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
 • Termometr do basenu marki Intex to praktyczny dodatek do każdego basenu przy pomocy którego sprawdzisz temperature wody zarówno w stopniach Celsiusza, jak i w Fahrenheitach. Długość termometra to 17,5 cm produkt podczas użytkowania unosi się na wodzie, dodatkowym wyposażeniem jest otwór na którym można zawiązać sznurek i mierzyć temperaturę w basenie,...

  Termometr do basenu marki Intex to praktyczny dodatek do każdego basenu przy pomocy którego...

  12,20zł
  W magazynie
 • Szerokość: 472 cm
  Długość: 472 cm
  Szybki podgląd
  36,59zł

  Mata pod basen INTEX ochroni dno przed uszkodzeniem i zabrudzeniem, ale też wyrównuje podłoże i zapewnia dodatkową izolację. Dzięki temu produktowi będziesz cieszyć się basenem dłużej i w bardziej komfortowy sposób. Folia pod basen jest łatwa w przechowywaniu - wystarczy złożyć i schować.

  Mata pod basen INTEX ochroni dno przed uszkodzeniem i zabrudzeniem, ale też wyrównuje...

  36,59zł
  W magazynie
 • Szerokość: 120cm
  Długość: 120cm
  Szybki podgląd
  77,24zł

  Podgrzewająca mata solarna - podgrzewacz do wody marki Intex o wymiarach 120 × 120 cm. która przeznaczona jest do podłączenia do pomp o wydajności od 2600 do 7500 litrów na godzinę. Pozwala ona podgrzać skutecznie wodę w basenie nawet o 5 stopni Celsjusza,

  Podgrzewająca mata solarna - podgrzewacz do wody marki Intex o wymiarach 120 × 120 cm. która...

  77,24zł
  W magazynie
 • Basenowy oczyszczacz do stóp marki Intex. 56cm x 46 cm x 9 cm Wystarczy wypełnić jego wnętrze (o pojemności 11,5 litra) wodą, aby móc bez najmniejszego problemu przy każdym wejściu do basenu opłukać stopy z piasku, trawy i innych zanieczyszczeń.

  Basenowy oczyszczacz do stóp marki Intex. 56cm x 46 cm x 9 cm Wystarczy wypełnić jego...

  36,59zł
  W magazynie
 • Skimmer - powierzchniowy oczyszczacz wody od INTEX  jest produktem przeznaczonym do basenów rozporowych jak i stelażowych. Podłączony bezpośrednio do pompy filtrującej o wydajności minimum 3028 l/h, oczyszcza lustro wody z zanieczyszczeń takiej jak liście czy owady. Może też pełnić rolę dozownika do chemii basenowej.

  Skimmer - powierzchniowy oczyszczacz wody od INTEX  jest produktem przeznaczonym do basenów...

  60,98zł
  W magazynie
 • Zestaw do czyszczenia basenów marki Intex to produkt z pomocą którego w szybki sposób usuniesz wszelkie zanieczyszczenia z wody basenowej. Dzięki zestawowi woda w basenie będzie czysta i przejrzysta. Zestaw składa się z długiego na maksymalnie 239 centymetrów kij teleskopowy, siatki do zbierania zanieczyszczeń z powierzchni wody, a także specjalnego...

  Zestaw do czyszczenia basenów marki Intex to produkt z pomocą którego w szybki sposób...

  60,98zł
  W magazynie
 • Rozbudowany zestaw czyszczący Firmy Intex z pomocą którego utrzymasz w idealnej czystości wodę w basenie. Składa się on bowiem ze wszystkich niezbędnych do tego typu prac elementów (m.in. podłączany do pompy odkurzacz wąż 750 cm, kij 279 cm). Dzięki temu czyszczenie basenu z jego użyciem jest o wiele prostsze i szybsze.

  Rozbudowany zestaw czyszczący Firmy Intex z pomocą którego utrzymasz w idealnej czystości...

  134,15zł
  W magazynie
 • Długość: 150 cm
  Szybki podgląd
  12,20zł

  Zapasowy wąż basenowy 32mm, przyda się zwłaszcza w przypadku zgubienia lub zniszczenia węża do pompy. Zamiast kupować cały nowy zestaw filtrujący, wystarczy że wymienimy tylko zepsuty element. Dodatkowo prezentowany model możemy również zastosować w basenowych pompach ciepła oraz generatorach chloru, o ile średnica ich złącza odpowiada 32 mm.

  Zapasowy wąż basenowy 32mm, przyda się zwłaszcza w przypadku zgubienia lub zniszczenia węża...

  12,20zł
  W magazynie
 • Dbając o czystość swojego basenu, warto zaopatrzyć się w szczotka do czyszczenia dna i ścian zbiornika wody firmy Intex model 29053 ten produkt to idealne rozwiązanie Waszego problemu. Szczotka została specjalnie wyprofilowana i doskonale pasuje do łukowatych powierzchni. Twarde włosie sprawnie usunie algi, glony bądź inne zanieczyszczenia.

  Dbając o czystość swojego basenu, warto zaopatrzyć się w szczotka do czyszczenia dna i ścian...

  18,70zł
  W magazynie
 • Szczotka do basenu firmy Intex 29052 to idealny produkt, który pomoże zadba o czystość Twojego basenu. Oryginalne akcesorium do czyszczenia dna i ścian zbiornika ułatwi oczyści Wasz basen z alg i glonów oraz innych zabrudzeń. Szczotka pasuje do aluminiowego kija teleskopowego Intex, o średnicy łączenia 26,2 mm (model kija Intex 29054 - brak kija w zestawie).

  Szczotka do basenu firmy Intex 29052 to idealny produkt, który pomoże zadba o czystość...

  15,45zł
  W magazynie
 • Siatka do basenu do wyławiania nieczystości, jest to niezbędny dodatek do basenu ogrodowego. Produkt doskonale zbiera wszelkie zanieczystości unoszące się na powierzchni wody np. liście, owady i inne większe zanieczyczszenie które dostaną się do Twojego basenu. Nie zajmuje dużo miejsca. Ten model siatki został zaprojektowany do użycia z kijem teleskopowym...

  Siatka do basenu do wyławiania nieczystości, jest to niezbędny dodatek do basenu ogrodowego....

  16,26zł
  W magazynie
 • Długość: 239 cm
  Średnica: 26,2 mm
  Szybki podgląd
  20,33zł

  Orginalny kij teleskopowy firmy Intex przeznaczony do acesoriów które posiadają średnicy 26,2 mm. Produkt pomorze z łatwością wyczyścić Twój basen z wszelkich nieczystości.

  Orginalny kij teleskopowy firmy Intex przeznaczony do acesoriów które posiadają średnicy...

  20,33zł
  W magazynie
 • Długość: 279 cm
  Średnica: 29,8 mm
  Szybki podgląd
  28,46zł

  Aluminiowy kij teleskopowy przeznaczony do acesoriów firmy Intex które posiadają średnicy 26,2 mm. Produkt pomorze z łatwością wyczyścić Twój basen z wszelkich nieczystości.

  Aluminiowy kij teleskopowy przeznaczony do acesoriów firmy Intex które posiadają średnicy...

  28,46zł
  W magazynie
 • Średnica: 32 mm - 38 mm
  Szybki podgląd
  20,33zł

  Adaptery do pompy basenowej Intex 29061 to oryginlana przejściówka umozliwiająca podlączenie większej pompy do mniejszego basenu. poprawiając przepływ czystej wody. Standardowo w basenach Intex występują dwie średnice wylotów na pompę. Za pomocą adapterów można połączyć węże o średnicy 38 mm z zaworami basenowymi które mają średnica 32 mm. Adaptery są...

  Adaptery do pompy basenowej Intex 29061 to oryginlana przejściówka umozliwiająca podlączenie...

  20,33zł
  W magazynie
 • Piasek kwarcowy INTEX używany do filtracji wody w basenie przez pompy piaskowe jest standardowym wyposażeniem każdego użytkownika basenu. W porównaniu do filtrów kartuszowych wymienianych średnio co 2 tygodnie, piasek w pompie ulega zabrudzeniu po całym sezonie. Dzięki gradacji 0,4-0,8mm woda ulega oczyszczeniu w szybki i prosty sposób.

  Piasek kwarcowy INTEX używany do filtracji wody w basenie przez pompy piaskowe jest...

  36,58zł
  W magazynie
 • Zestaw do nurkowania i snurkowania od Intex! Komplet zawiera okulary do pływania z rurką, model Intex 55962. Wygodny i komfortowy zestaw do snorkelingu dla osób powyżej 14 rou życia.

  Zestaw do nurkowania i snurkowania od Intex! Komplet zawiera okulary do pływania z rurką,...

  47,97zł
  W magazynie
 • Szerokość: 124 cm
  Długość: 84 cm
  Wysokość: 76 cm
  Szybki podgląd
  44,72zł

  Bramka dmuchana  firmy Intex idealnie sprawdzi się podczas letniej zabawy w basenie jak i na trawie. Produkt o wymiarach 124 x 84 x 76 cm pozwoli na aktywne spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu w czasie letniego wypoczynku. Dmuchana Bramka zapewni frajdę nie tylko dzieciom ale także i dorosłym. Do zestawu dołączona jest piłka.

  Bramka dmuchana  firmy Intex idealnie sprawdzi się podczas letniej zabawy w basenie jak i na...

  44,72zł
  W magazynie
 • Szerokość: 79cm
  Długość: 79cm
  Szybki podgląd
  23,58zł

  Przy pomocy fotelika dmuchanego pierwsze kroki w nauce pływania każdego malucha będą bezpieczne i sprawią wiele radości każdemu dziecku. Koło zbudowane zostalo z czterech komór powietrznych, które zapewnią maksymalne bezpieczeństwo podczas zabawy w wodzie. Siedzisko i zagłówek zapobiegną wypadnięciu dziecka z fotelika.

  Przy pomocy fotelika dmuchanego pierwsze kroki w nauce pływania każdego malucha będą...

  23,58zł
  W magazynie
 • Automatyczny odkurzacz do basenu Intex 28005 wyposażony został w obrotowe podwójne szczotki do czyszczenia które w szybki sposób pomogą usunąć nawet najdrobniejsze zabrudzenia z dna basenu aż do powierzchni wody. Produkt jest łatwy w obsłudze porusza się za pomocą pompy filtrującej, która ponownie wprowadza oczyszczoną wodę do zbiornika.

  Automatyczny odkurzacz do basenu Intex 28005 wyposażony został w obrotowe podwójne szczotki...

  446,34zł
  W magazynie
 • Szerokość: od 274 cm do 488 cm.
  Szybki podgląd
  389,43zł

  Zwijak do folii solarnej firmy Intex w szybkie i proste sposób ułatwi zakrycie oraz odkrycie basenu. Dzięki teleskopowej regulacji wielkości  zwijaka, można go zamontować na basenach o szerokości od 274 do 488 cm. Produkt wykonany został z aluminium i jest prosty w montażu.

  Zwijak do folii solarnej firmy Intex w szybkie i proste sposób ułatwi zakrycie oraz odkrycie...

  389,43zł
  W magazynie
 • Szerokość: 39 cm
  Długość: 30 cm
  Wysokość: 23 cm
  Szybki podgląd
  23,58zł

  Zagłówek dedykowany użytkownikom Jacuzzi PureSpa z myślą o poprawieniu ich komfortu. Produkt dobrze wspiera głowę i kark, pomagając się odprężyć w kąpieli.

  Zagłówek dedykowany użytkownikom Jacuzzi PureSpa z myślą o poprawieniu ich komfortu. Produkt...

  23,58zł
  W magazynie
 • Nowoczesna wielokolorowa lampa LED Firmy Intex pomoże stworzyć niesamowity klimat w Państwa PureSpa. Urządzenie wyposażone zostało w 5 kolorów światła (biały, zielony, morski, niebieski i fioletowy) oraz dwa tryby działania, może świecić światłem stałym lub zmieniać kolory. Lampka zasilana jest 3 bateriami AAA, oraz jest wodoszczelna.

  Nowoczesna wielokolorowa lampa LED Firmy Intex pomoże stworzyć niesamowity klimat w Państwa...

  77,24zł
  W magazynie
 • Długość: 760 cm
  Średnica: 38 mm
  Szybki podgląd
  72,36zł

  Firma Intex z myślą o swoich klientach postanowiła wyprodukować wysokiej jakości wąż o długości 760 cm oraz Ø 38 mm który idealnie sprawdzi się jako zamiennik do pomp basenowych, podgrzewaczy wody, generatów chloru oraz zestawów czyszczących o złączeniach 38 mm.

  Firma Intex z myślą o swoich klientach postanowiła wyprodukować wysokiej jakości wąż o...

  72,36zł
  W magazynie

Jakie rzeczy do basenu znajdziesz w Intexmarket?

Akcesoria do basenów Intex zebrane w tej kategorii produktów to wszelkiego rodzaju termometry, pozwalające kontrolować temperaturę wody, węże do pomp filtracyjnych, szczotki do czyszczenia, a także maty panelowe pod basen. Dzięki którym korzystanie z nich będzie w pełni bezpieczne i higieniczne.Oprócz tego znajdziesz u nas także wszelkiego rodzaju gadżety i dodatki do basenów, dające jeszcze więcej radości podczas ich użytkowania takie jak pływające lodówki zapewniające dostęp do zawsze chłodnych napojów, zestawy do nurkowania i inne dmuchane gadżety do basenu.

Akcesoria basenowe Intex- gwarancja najwyższej jakości;

Wszystkie prezentowane w naszej ofercie akcesoria do basenów ogrodowych wykonane są z wysokiej jakości materiałów i przystosowane są do użytkowania w basenach ogrodowych zarówno stelażowych, jak i dmuchanych oraz rozporowych.
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów