Zabawki

Jest 22 produktów.

Dmuchane zabawki do basenu uatrakcyjniają orzeźwiające kąpiele w chłodnej wodzie i sprawiają, że czas spędzony podczas zabaw w basenie nigdy nie kojarzy się z nudą. Nadmuchiwane zabawki do wody to świetne rozwiązanie zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Ich szeroki wybór modeli, kształtów i wzorów dostępnych w naszej ofercie pozwala wybrać każdemu wymarzony egzemplarz pływającej zabawki. Zabawki basenowe na Intexmarket.pl gwarantują masę frajdy podczas spędzania czasu nie tylko przy basenie w ogrodzie, ale także nad jeziorem czy morzem. Poznaj więc nasze zabawki do pływania dla dzieci oraz dorosłych!

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów

Intexmarket, czyli najlepsze nadmuchiwane zabawki do wody

W naszym sklepie znajdziesz najlepsze akcesoria basenowe dla dzieci i dorosłych takie jak między innymi dmuchane zabawki do basenu, które wyróżniają się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale także ciekawymi wzorami do wyboru. Sprzedawane przez nas od niemal 20 lat zabawki dmuchane do basenu to szeroki wybór modeli, wśród których wyróżnić można:

  • zabawki dmuchane dla dzieci, takie jak fotelik do nauki pływania czy też koła do pływania,
  • nadmuchiwane zabawki do wody, z których z powodzeniem mogą również korzystać dorośli, w postaci materacy w najmodniejszych kształtach i kolorach oraz piłek plażowych, a także pływających wysp.

To, co łączy te dmuchane zabawki do ogrodu lub na plaże to pewność świetnie spędzonego czasu, bez ani grama nudy, który zapewni doskonałe wspomnienia z okresu wakacji.

Na co zwrócić uwagę wybierając zabawki pompowane do wody?

Akcesoria do basenu dla dzieci i dorosłych, aby gwarantowały w wodzie nie tylko świetną, ale i bezpieczną zabawę, a korzystanie z nich nie było uciążliwe, powinny cechować się odpowiednimi parametrami. Dlatego wybierając dmuchane zabawki do basenu, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na ich jakość. Najlepiej, aby były one wykonane z materiałów nie tylko odpornych na przebicia, ale także promieniowanie UV. Zabawki do pływania dla dzieci powinny mieć także odpowiednio dobrany do ich wieku rozmiar oraz kształt. Duże dmuchane zabawki do wody lepiej więc pozostawić dla dorosłych. Dodatkowo by pompowane zabawki do wody były wygodne w użytkowaniu, warto również zwrócić uwagę na to, aby można było je pompować zarówno za pomocą pompek elektrycznych, jak i ręcznych.

Dlaczego warto wybrać zabawki do basenu dmuchane z naszej oferty?

Wszystkie nasze zabawki pompowane do wody produkowane są przez renomowaną markę Intex, dzięki temu wybierając je, możesz mieć pewność co do ich jakości i trwałości. Ponadto cechują się one wieloma elementami zwiększającymi bezpieczeństwo korzystanie z nich w wodzie, takimi jak uchwyty, specjalnie profilowane powierzchnie czy też wielokomorowa budowa. Dlatego, jeśli chcesz przygotować się na sezon letni i zaopatrzyć się w nietuzinkowe i trwałe dmuchane zabawki do basenu postaw na modele dostępne w naszej ofercie, które w 100% spełniają oba te warunki.

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów