Filtruj według

Filtruj

Promocje

Pokrywy na Basen 457 cm

Jest produkt

Pokrywa na basen 457 to element, bez którego użytkowanie basenów ogrodowych może stać się problematyczne. Wszystko za sprawą tego, że dzięki nim woda we wnętrzu basenu jest chroniona przed owadami i wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami, pozostając krystalicznie czystą i gotową do zabaw, a do tego zapobiega także zbyt szybkiemu wychładzaniu się wody nocą.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Plandeki na basen 457 - niezbędny element dla każdego posiadacza basenu ogrodowego

Dostępne w naszym sklepie pokrywy na basen 457 oferowane są w dwóch wariantach, klasycznym oraz solarnym o średnicy 457 centymetrów, dzięki temu pasują do basenów okrągłych marki Intex o tych samych wymiarach. Pierwsze z nich oprócz ochrony wody w basenie, odpowiadają także za jej podgrzewanie za pomocą promieni słonecznych, załamywanych na ich powierzchniach. Każda z mat dodatkowo wyposażona jest także w sznurki umożliwiające ich stabilne zamontowanie na basenie i zapobiegające zsuwaniu maty.

Wygodna i praktyczna pokrywa na basen Intex 457

Pokrowce na basen 457 wykonywane są z odpornego na uszkodzenia materiału PVC i są gotowe do użycia od razu po ich rozpakowaniu, Wystarczy naciągnąć je na średnicę basenu, a następnie przymocować, aby woda w niecce została zabezpieczona w szybki i wygodny sposób przed zanieczyszczeniami oraz opadami atmosferycznymi. Dodatkową zaletą ich użytkowania jest także to, że dzięki nim dzieci nie będą mogły korzystać z basenu bez wiedzy dorosłych.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji