Filtruj według

Filtruj

Pokrywy na Basen 457 cm

Jest 2 produktów.

Pokrywa na basen 457 to element, bez którego użytkowanie basenów ogrodowych może stać się problematyczne. Wszystko za sprawą tego, że dzięki nim woda we wnętrzu basenu jest chroniona przed owadami i wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami, pozostając krystalicznie czystą i gotową do zabaw, a do tego zapobiega także zbyt szybkiemu wychładzaniu się wody nocą.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Plandeki na basen 457 - niezbędny element dla każdego posiadacza basenu ogrodowego

Dostępne w naszym sklepie pokrywy na basen 457 oferowane są w dwóch wariantach, klasycznym oraz solarnym o średnicy 457 centymetrów, dzięki temu pasują do basenów okrągłych marki Intex o tych samych wymiarach. Pierwsze z nich oprócz ochrony wody w basenie, odpowiadają także za jej podgrzewanie za pomocą promieni słonecznych, załamywanych na ich powierzchniach. Każda z mat dodatkowo wyposażona jest także w sznurki umożliwiające ich stabilne zamontowanie na basenie i zapobiegające zsuwaniu maty.

Wygodna i praktyczna pokrywa na basen Intex 457

Pokrowce na basen 457 wykonywane są z odpornego na uszkodzenia materiału PVC i są gotowe do użycia od razu po ich rozpakowaniu, Wystarczy naciągnąć je na średnicę basenu, a następnie przymocować, aby woda w niecce została zabezpieczona w szybki i wygodny sposób przed zanieczyszczeniami oraz opadami atmosferycznymi. Dodatkową zaletą ich użytkowania jest także to, że dzięki nim dzieci nie będą mogły korzystać z basenu bez wiedzy dorosłych.
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów