Filtruj według

Cena
12 189
Rodzaj chemii
więcej... mniej
Filtruj

Chemia Basenowa

Jest 25 produktów.

Chemia basenowa pozwala utrzymać wodę znajdującą się w basenie w odpowiednim stanie zarówno pod względem jej czystości, jak i bezpieczeństwa zażywania w niej orzeźwiającej kąpieli. Odpowiednio dobrane kapsułki do basenu lub płyn umożliwiają w prosty, szybki i co najważniejsze skuteczny sposób pozbyć się bakterii oraz namnażających się glonów i grzybów. Środki do czyszczenia basenu dostępne w naszym sklepie umożliwiają idealnie czystą wodę bez zbędnego wysiłku. Dodatkowo są one w pełni bezpieczna dla osób korzystających z basenów, nie powodując podrażnień skóry czy innych przykrych skutków ubocznych ich stosowania. Dlatego też bez względu na to, jaki i jakiej wielkości posiadasz basen ogrodowy, powinieneś zaopatrzyć się w tabletki do basenu lub inne środki chemiczne. Ich szeroką ofertę, w wielu wariantach do wyboru znajdziesz natomiast w tej kategorii naszego sklepu! Znajdź więc idealne środki chemiczne do basenu ogrodowe dopasowane do Twoich potrzeb i ciesz się idealnie czystą wodą przez cały sezon!

Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów

Skuteczna i bezpieczna chemia do basenu ogrodowego

W Intexmarket znajdziesz różnorodne środki oraz tabletki do basenu, które pozwolą zadbać o odpowiednią jakość znajdującej się w nim wody. Przez niemal 20 lat zdołaliśmy wyselekcjonować najlepsze spośród dostępnych na rynku środki do czyszczenia wody w basenie. Dlatego też nasza oferta obejmuje między innymi skuteczne i bezpieczne tabletki do basenu Marina zawierające optymalną dawkę chloru, a także środki do basenu w postaci preparatów do zwalczania glonów czy klasyfikatory. Chemia basenowa w Intexmarket to w związku z tym rozwiązanie, dzięki któremu bez problemu można zadbać o bezpieczeństwo korzystania ze schładzających kąpieli latem!

Jak wybrać odpowiedni środek do basenu?

Odpowiednio dobrana chemia basenowa to nie tylko chlor, ale także inne środki do basenu. W przypadku pierwszego oczyszczania wody w sezonie najlepiej wobec tego postawić na rozwiązanie jakim jest chemia startowa do basenu. Podczas użytkowania basenu niezbędna będzie:

  • chemia do basenu ogrodowego pozwalająca utrzymać odpowiednie pH wody,
  • chemia do czyszczenia basenu w postaci chloru, taka jak tabletki do basenu Marina lub granulki czy też żele,
  • chemia do basenów ogrodowych przeciwdziałająca rozwojowi glonów,
  • środek do czyszczenia basenu zapewniający krystalicznie czystą wodę — klaryfikator.

Czym wyróżnia się chemia do czyszczenia basenu dostępna w Intexmarket?

Dostępna w ofercie Intexmarket chemia basenowa to środki do basenu gwarantujące skuteczne oczyszczanie wody w jego nieckach. Dodatkowo jest to także bezpieczna chemia do basenu, której stosowanie zgodnie z zaleceniami producenta, nie wpływa na zdrowie osób korzystających w późniejszym czasie z basenu. Wybierając więc z naszej oferty płyn, tabletki czy inne środki do basenu możesz mieć pewność co do jakości tych produktów, która potwierdzona jest przez atesty Państwowego Zakładu Higieny (PZH), a także jednocześnie jednej z najniższych cen na rynku.

Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów