Promocje

Chemia Basenowa 

Jest 14 produktów.
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
 • 38,62zł

  Chlor Marina 5w1 w tabletkach, do basenów, chlor o przedłużonym działaniu wystarczy aplikować raz w tygodniu, dzięki czemu woda w basenie lub jacuzzi pozostanie klarowna i czysta przez długi czas. Preparat eliminuje 99,99% bakterii (uwzględnionych w normie EN 1040).

  Chlor Marina 5w1 w tabletkach, do basenów, chlor o przedłużonym działaniu wystarczy...

  38,62zł
  W magazynie
 • 69,11zł

  Chlor Marina w tabletkach do basenów o przedłużonym działaniu wystarczy aplikować raz w tygodniu, dzięki czemu woda w basenie lub jacuzzi pozostanie klarowna i czysta przez długi czas. Preparat eliminuje 99,99% bakterii (uwzględnionych w normie EN 1040).

  Chlor Marina w tabletkach do basenów o przedłużonym działaniu wystarczy aplikować raz w...

  69,11zł
  W magazynie
 • 69,11zł

  Dozownik z chlorem do uzdatniania wody w basenie firmy Marina utrzyma czystość wody w Twoim basenie nawet do 2 miesięcy w zależności od wielkości basenu. Wygodny w użyciu preparat w formie dozownika, który pływając po wodzie, samoczynnie rozprowadza chlor w odpowiedniej ilości.

  Dozownik z chlorem do uzdatniania wody w basenie firmy Marina utrzyma czystość wody w Twoim...

  69,11zł
  W magazynie
 • 31,71zł

  Preparat pomoże w utrzymaniu wody basenowej w czystości. Chlor Szok Firmy Marina pozwoli w skuteczny sposób zwalczyć wszystkie  drobnoustroje, które uodparniają się na standardowe dawki tego rodzaju preparatów. 

  Preparat pomoże w utrzymaniu wody basenowej w czystości. Chlor Szok Firmy Marina pozwoli w...

  31,71zł
  W magazynie
 • 52,85zł

  Chlor szok to preparat  który w idealny sposób pomoże utrzymać wodę basenową w czystości. Produkt Firmy Marina skutecznie zwalcza wszystkie  drobnoustroje, które uodparniają się na standardowe dawki tego rodzaju preparatów. 

  Chlor szok to preparat  który w idealny sposób pomoże utrzymać wodę basenową w czystości....

  52,85zł
  W magazynie
 • 30,89zł

  Chlor Ekonomczny pozwoli skutecznie i szybko przywrócić odpowiedni skład chloru aktywnego w wodzie basenowej. Wystarczy codziennie dodać 1 tabletka na 1m3 wody aby skład chloru się wyrównał.

  Chlor Ekonomczny pozwoli skutecznie i szybko przywrócić odpowiedni skład chloru aktywnego w...

  30,89zł
  W magazynie
 • 121,14zł

  Glon Stop Szok to preparat, dzięki któremu woda w każdym  basenie będzie czysta i zdezynfekowana. Dzięki preparatowi w szybki sposób pozbędziesz się wszelkiego rodzaju glonów w wodzie basenowej. Przeznaczony jest do wszystkich rodzajów basenów.  

  Glon Stop Szok to preparat, dzięki któremu woda w każdym  basenie będzie czysta i...

  121,14zł
  W magazynie
 • 22,76zł

  Glon Stop to preparat którego zadaniem jest utrzymanie czystej woda w każdym  basenie. Dzięki preparatowi w szybki i łatwy sposób pozbędziesz się wszelkiego rodzaju glonówi alg w wodzie basenowej. Przeznaczony jest do wszystkich rodzajów basenów.

  Glon Stop to preparat którego zadaniem jest utrzymanie czystej woda w każdym  basenie....

  22,76zł
  W magazynie
 • 78,86zł

  Preparat do zwalczania oraz zapobiegania tworzeniu się alg oraz glonów : Glon Stop firmy Marina,  w idealny sposób pomoże  utrzymać czystą wodę w każdym  basenie. Za pomocą produktu Glon Stop szybko i łatwo pozbędziesz się wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń oraz utrzymasz klarowną wodę w swoim basenie. Przeznaczony jest do wszystkich rodzajów basenów.

  Preparat do zwalczania oraz zapobiegania tworzeniu się alg oraz glonów : Glon Stop firmy...

  78,86zł
  W magazynie
 • 28,46zł

  Klaryfikator wody basenowej to produkt za pomocą którego woda w basenie staje się krystalicznie czysta. Produkt zapobiega wytrącaniu się z wody wapnia i pierwiastków metalicznych.

  Klaryfikator wody basenowej to produkt za pomocą którego woda w basenie staje się...

  28,46zł
  W magazynie
 • 20,33zł

  pH plus to Środek który pomaga podwyższyć poziom pH w wodzie basenowej lub jacuzzi. Przeznaczony jest do wody w basenie której odczynnik jest za niski. Z pomocą preparatu w szybki sposób zrównoważysz pH wody w basenie co poprawi komfort kompieli.

  pH plus to Środek który pomaga podwyższyć poziom pH w wodzie basenowej lub jacuzzi....

  20,33zł
  W magazynie
 • 23,58zł

  pH minus to Środek który pomaga obniżyć poziom pH w wodzie basenowej lub jacuzzi. Przeznaczony jest do wody w basenie której odczynnik jest za wysoki. Z pomocą preparatu w szybki sposób zrównoważysz pH wody w basenie co poprawi komfort kompieli.

  pH minus to Środek który pomaga obniżyć poziom pH w wodzie basenowej lub jacuzzi....

  23,58zł
  W magazynie
 • 36,59zł

  Środek flokujący to preparat, dzięki któremu w błyskawiczny sposób mętna woda w basenie staje się czysta i przejrzysta. Z pomocą Środka Flokującego w znaczny sposób poprawia się filtracja w każdym basenie.

  Środek flokujący to preparat, dzięki któremu w błyskawiczny sposób mętna woda w basenie...

  36,59zł
  W magazynie
 • 64,23zł

  Tabletki Tlenowe Marina to doskonałą alternatywą dla chlorowej metody uzdatniania wody. Preparat niszczy glony i zapobiega ich ponownemu powstawaniu, zwalcza bakterie, wirusy i grzyby w wodzie, nie podrażnia oczu ani skóry. Produkt polecany dla alergików

  Tabletki Tlenowe Marina to doskonałą alternatywą dla chlorowej metody uzdatniania wody....

  64,23zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów