Baseny dla dzieci

Filtruj według

Filtruj

Baseny dla dzieci

Jest 10 produktów.

Basen dla dzieci do ogrodu to doskonały sposób na zapewnienie najmłodszym atrakcji w letnie, upalne, wakacyjne dni. Gwarantuje mnóstwo frajdy i bezpieczną zabawę, a do tego nie zajmuje zbyt wiele miejsca w ogrodzie. Ponadto basen dziecięcy dmuchany pozytywnie wpłynie również na rozwój dzieci, zachęcając je do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Dlatego też w naszej ofercie znajdziesz różnorodne baseny nadmuchiwane dla dzieci. W wielu rozmiarach, kształtach i kolorach do wyboru. Dzięki temu bez względu na to, czy chcesz kupić mały brodzik dmuchany dla maluchów w wieku przedszkolnym, czy też większy basen dmuchany dla dzieci, które są nieco starsze, u nas z pewnością znajdziesz odpowiedni model, który spełni Twoje wymagania. Oferujemy wyłącznie baseny dla dziecka Intex, co dodatkowo sprawia, że możesz być w 100% pewny ich jakości i bezpieczeństwa użytkowania. 

Podkategorie

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Szeroki wybór basenów ogrodowych dla dzieci w Intexmarket

W Intexmarket od niemal 20 lat dostarczamy dla naszych klientów różnorodne baseny ogrodowe. Komponując naszą ofertę, nie zapomnieliśmy również o najmłodszych. Dzięki temu możesz u nas znaleźć także basen dla dzieci do ogrodu, w którym zabawa staje się ulubioną formą spędzania wolnego czasu przez najmłodszych. Dmuchany basen dla dzieci w formie placu zabaw, basen wodny dla dzieci o prostokątnym kształcie, czy też basen pompowany dla dzieci z daszkiem, to wyłącznie część modeli, które znajdziesz w tej kategorii naszego sklepu. Wszystkie z nich cechują się natomiast wysoką jakością wykonania oraz atrakcyjną ceną, której nie spotkasz w żadnym innym miejscu.

Na co zwrócić uwagę, wybierając basen pompowany dla dzieci?

Aby basen do kąpieli dla dzieci był w pełni bezpieczny oraz gwarantował możliwość korzystania z niego przez wiele sezonów, wybierając go, powinieneś zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii. Pierwszą z nich jest jakość wykonania. Basen ogrodowy dla dzieci najlepiej, aby był wykonany z wytrzymałego, a zarazem miękkiego PVC. Dzięki temu będzie on amortyzował upadki najmłodszych i zniweluje ryzyko bolesnych otarć przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne.

Kolejną ważną kwestią są wymiary basenu dmuchanego dla dzieci, które powinny być dostosowane do ich wieku i liczby osób która ma z niego korzystać na co dzień. Dlatego też w przypadku małych dzieci w wieku przedszkolnym najlepszym wyborem jest mały basenik dla dzieci o niewielkiej wysokości ścianek, a co za tym idzie niskim poziomie lustra wody w niecce. Dodatkowo wybierając dla nich odpowiedni model warto zwrócić uwagę na basen Intex dla dzieci w formie placu zabaw, który wyposażony może być w zjeżdżalnie lub baseny wodne dla dzieci z daszkiem zapewniającym ochronę przed intensywnymi promieniami słońca. Dla starszaków polecamy natomiast klasyczny, prostokątny basen dla dzieci do ogrodu, z którego będą mogli okazjonalnie korzystać również dorośli.
Oprócz tego kupując basen dla dzieci do ogrodu, zwróć również uwagę na możliwość podłączenia do niego pompki elektrycznej lub ręcznej, która znacznie ułatwi proces jego rozkładania i składania.

Jeśli basen dmuchany dla dzieci, to tylko z naszej oferty

Jeśli chcesz kupić wytrzymały basen dla dzieci, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą, w której znajdziesz modele spełniające wszystkie powyższe warunki. Są to baseny Intex dla dzieci, które wyróżniają się najwyższą jakością wykonania oraz szerokim wyborem kształtów, kolorów i wymiarów oraz pojemności. Oprócz tego powinieneś także wiedzieć, że kupując w naszym sklepie basen nadmuchiwany dla dzieci, zyskujesz gwarancję ekspresowej dostawy nawet w ciągu 24 godzin oraz atrakcyjnej ceny.

Ponadto każdy nasz basen ogrodowy dla małych dzieci wyposażony jest w dołączony do niego zestaw naprawczy oraz otwory przyłączeniowe pozwalające nadmuchiwać go z zastosowaniem pompek ręcznych lub elektrycznych. Dzięki temu jego rozłożenie w ogrodzie zajmie Ci zaledwie kilka minut. Spraw więc radość swojemu dziecku i wybierz z naszej oferty basen dmuchany dla dzieci, który stanie się główną atrakcją podczas letnich zabaw na świeżym powietrzu!
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów