Pompa piaskowa INTEX 26644 - 4500 l/h

Intex 26644

Nowy

Dostawa za darmo
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Czas dostawy Cena
Kurier GLS Kurier GLS 1 dzień roboczy Za darmo!
Kurier InPost Kurier InPost 1 dzień roboczy Za darmo!
Geis Polska (przesyłki paletowe) Geis Polska (przesyłki paletowe) 1 dzień roboczy Za darmo!
Geis (przesyłki paletowe) Geis (przesyłki paletowe) 1 dzień roboczy Za darmo!
Odbiór osobisty Odbiór osobisty Od ręki Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 199,00zł darmowa dostawa!

Najbliższa wysyłka już
Jutro 13:00

548,78zł

548,78zł

Dane techniczne

Producent Intex
Model 26644
Zasilanie 220-240V
Wydajność 4500 l/h
Akcesoria Pompa piaskowa, węże, złączki, dysza, instrukcja obsługi
Waga 13,1
Przedstawiamy Państwu pompę piaskową Intex 26644. Produkt ten służy do utrzymania czystości w Państwa basenie. Dzięki funkcji piaskowego oczyszczania wody wyróżnia się na tle podstawowych pomp kartuszowych dołączanych do basenów. Wydajność tej pompy wynosi 4500 l/h co przekłada się na szybkie filtrowanie w basenach do 17,203 l wody! Zmieści się w niej 12 kg piasku, który wystarczy na cały sezon. Pompa posiada 6-funkcyjny panel kontrolny, wbudowany czasomierz oraz miernik ciśnienia. Pompa piaskowa jest wyposażona w system napowietrzania Hydro Aeration Technology™. Dzięki niemu zanieczyszczenia, które pojawiają się w wodzie są łatwiejsze do przefiltrowania. Dzięki połączeniu cząstek wody i powietrza utleniają się pierwiastki odpowiedzialne za przebarwienia wody.

Właściwa czystość wody basenowej niezaprzeczalnie wpływa na komfort ich użytkowania, a także bezpieczeństwo. Aby więc móc o nią zadbać we właściwy sposób polecamy prezentowaną w naszej ofercie pompę piaskową marki Intex 26644, która przeznaczone jest do średnich basenów. Gwarantuje ona niemal bezobsługową pracę oraz doskonale spełnia swoje podstawowe zadanie, jakim jest oczyszczanie wody. Dzięki temu zawsze pozostaje ona klarowna i bezpieczna podczas wodnych szaleństw w basenie.


W jakich basenach sprawdzi się pompa piaskowa 26644?


Pompa piaskowa Intex 26644 to model przeznaczony do basenów
, które przede wszystkim wyposażone są w kompatybilne z nią przyłącze o średnicy 38 milimetrów, ze szczególnym uwzględnieniem tych okrągłych średnicy 478 oraz 488 centymetrów, owalnych o średnicy 503 oraz 610 centymetrów, a także kwadratowych i prostokątnych. Urządzenie to odpowiada za filtrację wody w basenach z wydajnością 4500 litrów na godzinę, za pomocą piasku kwarcowego, który nie jest do niej dołączony w zestawie, jednak można go znaleźć także w ofercie naszego sklepu. Wyposażone zostało ono w silnik o mocy 0,25 KM, a także zbiornik na piasek o pojemności 12 kilogramów materiału filtrującego.


Zalety, jakie posiada pompa basenowa piaskowa Intex 26644


Dzięki temu, że prezentowana pompa piaskowa INTEX 26644 do średnich basenów filtruje w nich wodę za pomocą piasku kwarcowego oraz systemu napowietrzania Hydro Aeration Technology, jest ona w stanie wyłapać z niej nawet najmniejsze zanieczyszczenia, takie jak bakterie czy drobnoustroje. W związku z tym woda pozostaje zawsze czysta i klarowna oraz nie ulega zmętnieniu.


Dzięki temu, że prezentowana pompa piaskowa firmy INTEX 26644 do średnich basenów filtruje w nich wodę za pomocą piasku kwarcowego oraz systemu napowietrzania Hydro Aeration Technology, jest ona w stanie wyłapać z niej nawet najmniejsze zanieczyszczenia, takie jak bakterie czy drobnoustroje. W związku z tym woda pozostaje zawsze czysta i klarowna oraz nie ulega zmętnieniu. Zastosowanie pompy piaskowej w przypadku basenów ogrodowych to jednak nie tylko gwarancja czystej, bezpiecznej wody, ale także oszczędność czasu, gdyż nie wymaga ona niemal żadnej ingerencji w jej pracę. Wystarczy wsypać w nią piasek i podłączyć do zasilania, aby spełniała ona swoje zadanie w 100%. Ponadto sterowanie pracą pompy jest także banalnie proste, dzięki zastosowanemu w niej 6-funkcyjnemu panelowi kontrolnemu, wbudowanemu czasomierzowi oraz miernikowi ciśnienia.

Kupując tę pompę piaskową Intex 26644 w naszym sklepie mają Państwo także pewność, że jest to w pełni oryginalny i nowy produkt, gdyż jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Intex!


26644

26644%20v3.jpg


26644%20wyposa%C5%BCenie.jpg

Produkty powiązane

8 innych produktów w tej samej kategorii: