Pokrywy na Basen 305 cm

Jest 3 produktów.

Opadające z pobliskich drzew liście, zanieczyszczenia wody w postaci niesionego przez wiatr piasku i kurzu, a także owady i opady atmosferyczne. Wszystkie te problemy może rozwiązać jeden produkt, a jest nim pokrywa na basen 305 prezentowana w atrakcyjnych cenach w tej kategorii naszego sklepu. 

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Znajdź pokrowiec na basen 305 dopasowany do Twojego modelu

W naszej ofercie znaleźć można zarówno pokrywy na basen 305 w wersji stelażowej, jak i rozporowej, a także uniwersalnej, które wykonywane są z odpornych na uszkodzenia materiałów, takich jak PVC lub winyl.Dodatkowo oferujemy także pokrowiec na basen 305 w wersji solarnej, który nie tylko zabezpieczy wodę przed zanieczyszczeniami, ale także zadba o podwyższenie jej temperatury za pomocą załamywanych na jej powierzchni promieniach słonecznych. Każda plandeka na basen 305 dopasowana jest do basenów o średnicy 305 milimetrów i mocowana jest za pomocą dołączonych do zestawu elementów.

Pokrywa na basen 305 gwarancją bezpieczeństwa

Oprócz swoich podstawowych funkcji pokrowce na basen 305 z naszego sklepu pozwalają także zabezpieczyć w skuteczny sposób ich wnętrze przed samodzielnym użytkowaniem przez najmłodszych. Poznaj więc naszą ofertę pokrowców na basen i znajdź idealny model dla siebie!
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów