Filtruj według

Filtruj

Koła do pływania

Jest 3 produktów.

Koła do pływania od lat są jednym z najpopularniejszych dmuchańców wodnych. W przypadku dzieci najchętniej wybierane są koła do nauki pływania, które pomagają utrzymywać się im na powierzchni wody i zapewniają bezpieczeństwo podczas przebywania w niej. Koła do pływania dla dorosłych uatrakcyjniają natomiast spędzanie czasu w wodzie i najczęściej są wykorzystywane jak materace. Dlatego też w naszym sklepie znajdziesz zarówno odpowiedni kółko do pływania dla swojego dziecka, jak i duże koło dla dorosłych w wielu wariantach kolorystycznych i rozmiarowych do wyboru.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Bezpieczne i kolorowe dmuchane koła do pływania od Intexmarket

W Intexmarket oprócz dużego wyboru basenów ogrodowych marki Intex znajdziesz także różnorodne akcesoria wodne, takie jak między innymi prezentowane w tej kategorii koła do pływania. U nas zaopatrzysz się w bezpieczne koło do pływania dla dzieci, które pomoże mu w nauce samodzielnego utrzymywania się na wodzie, a także koło dmuchane do wody dla dorosłych, na którym możesz opalać się w basenie, pływać w jeziorze i nie tylko. Wszystkie z nich produkowane są przez renomowaną markę Intex będącą gwarancją ich najwyższej jakości.

Jakie jest bezpieczne koło do pływania dla dzieci i dorosłych?

Bez względu na to, czy chcesz kupić duże koło do pływania, czy kółko dla dzieci do basenu najważniejszy jest materiał, z jakiego będzie ono wykonane. Powinien on być odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz jednocześnie miękki i gładki. Tak jak nasze koła do basenu produkowane z wytrzymałego PCV. Dodatkowo istotne jest także odpowiednie dobranie wymiarów nadmuchiwanego koła, tak aby jednocześnie można było swobodnie zmieścić się w jego wnętrzu oraz nie wypadać z niego przy każdym ruchu. Oprócz tego wybierając dmuchane koła plażowe, zwróć również uwagę czy są one wyposażone w odpowiednie zabezpieczenie wentyla, które zapobiegnie jego samoczynnemu otwieraniu się.

Wybierz idealne kółko do pływania z naszej oferty

Koło dmuchane do basenu w modnym kształcie i zdobione ciekawym printem, czy klasyczny model? Sam zdecyduj, jakie kółko do wody wybierzesz z naszej oferty, które dostarczymy Ci nawet w ciągu zaledwie 24 godzin. Poznaj nasze bezpieczne i trwałe dmuchane koła plażowe, idealnie sprawdzające się również w basenach ogrodowych i uatrakcyjnij za ich pomocą czas spędzany w letnie upalne dni nad wodą. Postaw na jakość, gwarantowaną przez markę Intex znaną od lat z produkcji basenów ogrodowych i dmuchanych akcesoriów wodnych, której pełną ofertę znajdziesz w naszym sklepie.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów