Piasek kwarcowy do pompy basenowej 0,4-0,8 mm 25 kg

Piasek

Nowy

Dostawa za darmo
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Czas dostawy Cena
Kurier GLS Kurier GLS 1 dzień roboczy Za darmo!
Kurier InPost Kurier InPost 1 dzień roboczy Za darmo!
Geis Polska (przesyłki paletowe) Geis Polska (przesyłki paletowe) 1 dzień roboczy Za darmo!
Geis (przesyłki paletowe) Geis (przesyłki paletowe) 1 dzień roboczy Za darmo!
Odbiór osobisty Odbiór osobisty Od ręki Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 199,00zł darmowa dostawa!

Najbliższa wysyłka już
Jutro 13:00

36,58zł

1,46zł za 1 kg

Dane techniczne

Materiał Piasek kwarcowy
Właściwości Filtracja wody w basenie
Gradacja piasku 0,4-0,8mm
Waga 25kg

Piasek do pompy basenowej 25 kg

Cena 1.80PLN za 1 kilogram.

Piasek do pompy basenowej INTEX to piasek kwarcowy o stopniu granulacji drobinek piasku 0,45-0,85 mm. Drobne ziarenka piasku filtracyjnego wykazują bardzo dużą zdolność do filtrowania nawet najdrobniejszych zanieczyszczeń. Jedną z najważniejszych zalet piasku kwarcowego do basenu jest połączenie skuteczności oczyszczania wody wraz z brakiem uwalniania szkodliwych substancji do wody basenowej - oferowany piasek do filtra basenowego jest bezpieczny nawet dla skóry alergicznej!

Piasek kwarcowy do pompy basenowej

Piasek kwarcowy INTEX nadaje się do zastosowania we wszystkich typach pomp piaskowych tej marki. Piasek filtracyjny dostępny jest w naszym sklepie internetowym w dużym ekonomicznym opakowaniu ważącym 25 kg, dzięki czemu zapewnia on zapas materiału filtrującego na cały sezon użytkowania pompy. Prezentowany piasek krzemionkowy do basenu charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, nie kruszy się, a tym samym nie przedostaje się z filtra do wody basenowej.

Piasek do filtra basenowego – wymieniaj go regularnie!

Piasek do pompy basenowej należy wymieniać regularnie! Zatrzymywane przez piasek filtracyjny elementy osadzają się na jego ziarnach, przez co w przypadku, kiedy nie jest on wymieniany zbyt długo, doprowadza to do rozwoju bakterii lub pleśni, a sama pompa filtrująca przestaje być wydajna. Dlatego też zaleca się wymianę piasku krzemionkowego do basenu w pompach piaskowych przed rozpoczęciem każdego sezonu! A w trakcie jego trwania płukanie filtra w celu oczyszczenia go ze zgromadzonych na piasku osadów.

 Piasek kwarcowy

Proponowane dla Ciebie

1 innych produktów w tej samej kategorii: