Filtruj według

Filtruj

Pompy do Basenu

Jest 12 produktów.

Nasza oferta jest dość różnorodna i dotyczy nie tylko dmuchanych akcesoriów do wody, ale też   innowacyjnych produktów. Na stronie internetowej www.intexmarket.pl znajdują się w sprzedaży profesjonalne urządzenia, takie jak pompy do basenów oraz różnego typu filtry do basenów ogrodowych. Wszystkie przedmioty tego typu odpowiadają za odpowiednią filtrację i utrzymanie wody w czystości. Korzystanie z pomp do basenów wpływa znacząco na ich wydajność podczas oczyszczania basenowego zbiornika. Proponujemy również wiele rodzajów wymiennych filtrów do basenów. Niewątpliwą zaletą naszych pomp basenowych jest nowoczesny system filtracji, który gwarantuje ich niezawodność. Spośród różnych modeli dostępnych na naszej stronie warto wymienić pompę z filtrem do basenu Intex 28638, kilka wersji pompy filtrującej do basenu oraz generator chloru do basenu. Wszystkie urządzenia służą prawidłowej eksploatacji basenów stelażowych i rozporowych. Wraz z pompą do basenu dmuchanego udostępniamy też akcesoria, w tym różnego typu filtry basenowe klasy A, węże czy zaciski. Zestawy filtrów basenowych są zazwyczaj dostępne w komplecie z 3 sztukami produktu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
 • Wydajność: 2006 l/h
  Szybki podgląd
  142,28zł

  W zestawie z pompą do basenu ogrodowego znajdują się dwa węże o średnicy 32mm, cztery zaciski, sitka, instrukcja obsługi w języku polskim oraz wymienny filtr do pompy basenowej typu A. Wydajność max pompy to 2006litrów/godzinę

  W zestawie z pompą do basenu ogrodowego znajdują się dwa węże o średnicy 32mm, cztery...

  142,28zł
  W magazynie
 • Wydajność: 3785 litrów / h
  Szybki podgląd
  158,54zł

  W zestawie z pompą do basenu ogrodowego znajdują się dwa węże o średnicy 32mm, cztery zaciski, sitka, instrukcja obsługi w języku polskim oraz wymienny filtr do pompy basenowej typu A. Urządzenie jest odpowiednie dla basenów stelażowych o średnicy 366 cm , 427 cm, 457 cm a także dla modeli rozporowych firmy Intex.

  W zestawie z pompą do basenu ogrodowego znajdują się dwa węże o średnicy 32mm, cztery...

  158,54zł
  W magazynie
 • Szerokość: 11cm
  Wysokość: 20,3cm
  Szybki podgląd
  28,46zł

  Fltr kartuszowy do pompy basenowej TYP A to niezbędny element pompy basenowej, bez którego filtrowanie wody nie jest skuteczne. Produkt jest odpowiedzialny za wyłapywanie wszelkich nieczystości, także tych najmiejszych dzięki czemu woda w basenie jest czysta i klarowna. W zestawie 3 sztuki. Wymiary filtra to h = 20cm , ⌀= 11cm.

  Fltr kartuszowy do pompy basenowej TYP A to niezbędny element pompy basenowej, bez którego...

  28,46zł
  W magazynie
 • Wydajność: 4500 l/h
  Szybki podgląd
  548,78zł

  W tej pompie do basenu Intex zmieści się 12 kg piasku, co pozwoli na szybkie oczyszczenie wody. Model został wyposażony w 6-funkcyjny panel kontrolny oraz system napowietrzania Hydro Aeration Technology, dzięki któremu zanieczyszczenia są łatwiejsze do przefiltrowania.

  W tej pompie do basenu Intex zmieści się 12 kg piasku, co pozwoli na szybkie oczyszczenie...

  548,78zł
  W magazynie
 • Wydajność pompy: 10 000 l/h
  Wydajność: 11 g/h
  Szybki podgląd
  1 665,85zł

  Pompę piaskową INTEX 26680 o wydajności 10000 l/h z chlorynatorem marki Intex. Przeznaczona jest do stosowania w dużych basenach o pojemności wynoszącej nawet ponad 30 000 litrów. Pompa piaskowa odpowiada za filtracje wody basenowej z wydajnością na poziomie 10 000 litrów na godzinę dodatkowym wyposażeniem pompy jest generator chloru,który pozwala na...

  Pompę piaskową INTEX 26680 o wydajności 10000 l/h z chlorynatorem marki Intex. Przeznaczona...

  1 665,85zł
  W magazynie
 • Piasek kwarcowy używany do filtracji wody w basenie przez pompy piaskowe jest standardowym wyposażeniem każdego użytkownika basenu. W porównaniu do filtrów kartuszowych wymienianych średnio co 2 tygodnie, piasek w pompie ulega zabrudzeniu po całym sezonie. Dzięki gradacji 0,4-0,8mm woda ulega oczyszczeniu w szybki i prosty sposób.

  Piasek kwarcowy używany do filtracji wody w basenie przez pompy piaskowe jest standardowym...

  28,45zł
  W magazynie
 • Adaptery typu B firmy Intex to oryginlana przejściówka umozliwiająca podlączenie większej pompy do mniejszego basenu. poprawiając przepływ czystej wody. Standardowo w basenach Intex występują dwie średnice wylotów na pompę. Za pomocą adapterów można połączyć węże o średnicy 38 mm z zaworami basenowymi które mają średnica 32 mm. Adaptery są łatwe w montażu...

  Adaptery typu B firmy Intex to oryginlana przejściówka umozliwiająca podlączenie większej...

  20,33zł
  W magazynie
 • Długość: 150 cm
  Szybki podgląd
  12,20zł

  Zapasowy wąż  do pompy filtrującej Firmy Intex o średnicy 32 mm i długość 150 cm. Zniszczony lub zagubiony wąż do pompy filtrującej można z łatwością zastąpić dostępnymi w naszej ofercie, wężem o sygnaturze Intex 29059. Zamiast kupować nowe urządzenie, wystarczy dokupić tylko jeden element, aby móc znów w pełni korzystać z jego funkcji.

  Zapasowy wąż  do pompy filtrującej Firmy Intex o średnicy 32 mm i długość 150 cm. Zniszczony...

  12,20zł
  W magazynie
 • Długość: 150 cm
  Szybki podgląd
  23,58zł

  Wysokiej Jakości zapasowy wąż do pompy filtrującej o średnicy 38 mm i długość 150 cm idealnie sprawdzi się zarówno jako przedłużenie jak i zamiennik do filtrujących pomp basenowych, podgrzewaczy wody, jak i urządzeń do mycia basenów.

  Wysokiej Jakości zapasowy wąż do pompy filtrującej o średnicy 38 mm i długość 150 cm...

  23,58zł
  W magazynie
 • Długość: 760 cm
  Szybki podgląd
  72,36zł

  Firma Intex z myślą o swoich klientach postanowiła wyprodukować wysokiej jakości wąż o długości 760 cm oraz Ø 38 mm który idealnie sprawdzi się jako zamiennik do pomp basenowych, podgrzewaczy wody, generatów chloru oraz zestawów czyszczących o złączeniach 38 mm.

  Firma Intex z myślą o swoich klientach postanowiła wyprodukować wysokiej jakości wąż o...

  72,36zł
  W magazynie
 • Wydajność: 4 g/h
  Szybki podgląd
  430,08zł

  Generator chloru do basenów firmy Intex jest to produkt  któru przeznaczony jest do utrzymania czystości w basenie, pomaga zachować czystą wodę na długi czas bez korzystania z dodatkowej chemii basenowej. Generator jest bardzo prosty w użytkowaniu, wystarczy wsypać do niego zwykłą sól kuchenną niejodowaną i już jest gotowy do pracy.

  Generator chloru do basenów firmy Intex jest to produkt  któru przeznaczony jest do...

  430,08zł
  W magazynie
 • Wydajność: 5 g/h
  Szybki podgląd
  633,33zł

  Innowacyjny system słonej wody zwalcza w naturalny sposób bakterie oraz zanieczyszczenia organiczne. Oczyszczanie zbiornika wodnego odbywa się bez użycia chemii basenowej. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zrezygnować z zakupu tabletek z chlorem.

  Innowacyjny system słonej wody zwalcza w naturalny sposób bakterie oraz zanieczyszczenia...

  633,33zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów