Filtruj według

Filtruj

Promocje

Pokrywy na Basen 366 cm

Jest 3 produktów.

Jeśli chcesz, aby Twój basen był zawsze gotowy do użycia, a woda w nim pozbawiona była wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń w tym liści opadających z okolicznych drzew i owadów, to pokrywy na basen 366 to produkt, który pomoże uzyskać ten efekt bez najmniejszego problemu. Dostępne są one w naszym sklepie w atrakcyjnych cenach i wielu wariantach do wyboru. 

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Plandeka na basen 366 w wielu wariantach do wyboru

Kategoria pokrywy basenu 366 to dział naszego sklepu, w którym znajdziesz bez problemu pokrywy w niniejszym wymiarze na basen stelażowy, rozporowy i dmuchany.Wykonane z odpornego na uszkodzenia PVC, a także winylu w uniwersalnym niebieskim kolorze, o średnicy 366 centymetrów, idealnie pasujące do basenów marki Intex o tych samych wymiarach.

Wygodne i proste w montażu przykrycie basenu 366

Dostępne w naszej oferciepokrowce na baseny stelażowe 366 i nie tylko cechują się prostym i bezproblemowym montażem. Wystarczy wyjąć je z opakowania, a następnie rozłożyć na powierzchni basenów i zamocować za pomocą dołączonych do zestawu elementów, aby w skuteczny i szybki sposób zabezpieczyć wodę w basenie przed kurzem, liśćmi, owadami i innymi zanieczyszczeniami.
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów