Filtruj według

Cena
25 1879
Filtruj

Promocje

Pompy Piaskowe do Basenu

Jest 5 produktów.

Aby woda podczas korzystania z basenów ogrodowych była zawsze czysta i przede wszystkim bezpieczna powinna być ona stale filtrowana. W tym celu w naszym sklepie prezentujemy szeroki wybór pomp piaskowych do basenów, których działanie oparte jest na filtrowaniu zanieczyszczeń poprzez piasek kwarcowy. 

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • Wydajność: 4500 l/h
  Szybki podgląd
  548,78zł

  W tej pompie do basenu Intex zmieści się 12 kg piasku, co pozwoli na szybkie oczyszczenie wody. Model został wyposażony w 6-funkcyjny panel kontrolny oraz system napowietrzania Hydro Aeration Technology, dzięki któremu zanieczyszczenia są łatwiejsze do przefiltrowania.

  W tej pompie do basenu Intex zmieści się 12 kg piasku, co pozwoli na szybkie oczyszczenie...

  548,78zł
  W magazynie
 • Wydajność pompy: 10 000 l/h
  Wydajność: 11 g/h
  Szybki podgląd
  1 527,64zł

  Pompę piaskową INTEX 26680 o wydajności 10000 l/h z chlorynatorem marki Intex. Przeznaczona jest do stosowania w dużych basenach o pojemności wynoszącej nawet ponad 30 000 litrów. Pompa piaskowa odpowiada za filtracje wody basenowej z wydajnością na poziomie 10 000 litrów na godzinę dodatkowym wyposażeniem pompy jest generator chloru,który pozwala na...

  Pompę piaskową INTEX 26680 o wydajności 10000 l/h z chlorynatorem marki Intex. Przeznaczona...

  1 527,64zł
  W magazynie
 • Średnica: 32 mm - 38 mm
  Szybki podgląd
  20,33zł

  Adaptery typu B firmy Intex to oryginlana przejściówka umozliwiająca podlączenie większej pompy do mniejszego basenu. poprawiając przepływ czystej wody. Standardowo w basenach Intex występują dwie średnice wylotów na pompę. Za pomocą adapterów można połączyć węże o średnicy 38 mm z zaworami basenowymi które mają średnica 32 mm. Adaptery są łatwe w montażu...

  Adaptery typu B firmy Intex to oryginlana przejściówka umozliwiająca podlączenie większej...

  20,33zł
  W magazynie
 • Piasek kwarcowy używany do filtracji wody w basenie przez pompy piaskowe jest standardowym wyposażeniem każdego użytkownika basenu. W porównaniu do filtrów kartuszowych wymienianych średnio co 2 tygodnie, piasek w pompie ulega zabrudzeniu po całym sezonie. Dzięki gradacji 0,4-0,8mm woda ulega oczyszczeniu w szybki i prosty sposób.

  Piasek kwarcowy używany do filtracji wody w basenie przez pompy piaskowe jest standardowym...

  36,58zł
  W magazynie
 • Długość: 760 cm
  Średnica: 38 mm
  Szybki podgląd
  72,36zł

  Firma Intex z myślą o swoich klientach postanowiła wyprodukować wysokiej jakości wąż o długości 760 cm oraz Ø 38 mm który idealnie sprawdzi się jako zamiennik do pomp basenowych, podgrzewaczy wody, generatów chloru oraz zestawów czyszczących o złączeniach 38 mm.

  Firma Intex z myślą o swoich klientach postanowiła wyprodukować wysokiej jakości wąż o...

  72,36zł
  W magazynie

Pompa Piaskowa do basenu – Na co zwrócić uwagę przed zakupem

Pompa piaskowa INTEX powinna być zawsze dobierana odpowiednio pod względem jej wydajności do pojemności basenu, w którym ma ona odpowiadać za oczyszczanie wody. Dlatego też w naszym sklepie znaleźć można pompy piaskowe do basenu o wydajności nawet do 12 000 litrów na godzinę, które zadbają o właściwą jakość wody także w największych basenach dostępnych w naszej ofercie.Oprócz tego w kategorii tej znaleźć można także wszelkiego rodzaju akcesoria zapewniające ich poprawną pracę, takie jak filtr piaskowy INTEX czy też piasek filtrujący.

Dlaczego warto stosować pompy piaskowe do basenu

Pompa z filtrem piaskowym dzięki temu, że filtruje wodę za pomocą piasku kwarcowego o grubości od 0,4 do 0,8 milimetrów, jest w stanie wyłapać nawet najmniejsze zabrudzenia i skutecznie zapobiega rozwojowi bakterii w wodzie, a w efekcie jej przebarwieniom. Tym samym pompka do basenu piaskowa powinna być podstawowym elementem wyposażenia każdego basenu ogrodowego, w który można zaopatrzyć się w naszym sklepie.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów