Wyspy do pływania 

Jest 7 produktów.

Wyspa do pływania to nowoczesna forma materaca, która dostępna jest w naszym sklepie w wielu kształtach i wymiarach do wyboru. Wyspa pływająca pozwali Ci jednocześnie pływać i opalać się na wodzie. Doskonale sprawdzi się nad jeziorem lub morzem, a także z powodzeniem może zostać wykorzystana w basenie ogrodowym. Jeśli więc szukasz pomysłu na uatrakcyjnienie wolnego czasu spędzanego nad wodą, koniecznie poznaj nasze wyspy do pływania w atrakcyjnych cenach!

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Dmuchana wyspa do pływania z naszej oferty uatrakcyjni Twój czas spędzony nad wodą

Wyspa pompowana z naszej oferty to gwarancja maksymalnej frajdy ze spędzonego czasu nad wodą dla każdego. Doskonale sprawdza się zarówno w przypadku dorosłych, jak i dzieci i jest obowiązkowym elementem każdej imprezy nad basenem ogrodowym. W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie wyspy Intex, dzięki temu możesz mieć pewność co do ich jakości oraz trwałości, a także bezpieczeństwa użytkowania.

Jaka wyspa pływająca będzie najlepsza?

Aby dmuchana wyspa zapewniała maksimum frajdy z korzystanie z niej, przy jej zakupie warto zwrócić uwagę przede wszystkim na materiał, z jakiego jest ona wykonana. Najlepiej, aby było to miękkie, a zarazem odporne na uszkodzenia PVC, z jakiego wykonana jest każda wyspa Intex dostępna w naszej ofercie. Dodatkowo istotne jest również odpowiednie wyprofilowanie siedziska dmuchanej wyspy do pływania, które zagwarantuje nie tylko wygodę korzystania z niej, ale również zapobiegnie ześlizgiwaniu się, a także uchwyty, dzięki którym wyspa pompowana będzie o wiele łatwiejsza do przeniesienia.

Dlaczego warto wybrać nadmuchiwane wyspy z naszej oferty?

Każda dmuchana wyspa z naszej oferty to nie tylko doskonały dodatek urozmaicający wodne szaleństwa, ale także wysoką jakość wykonania, której dowodem jest ich produkcja przez dobrze znaną i renomowaną markę Intex. Dodatkowo nasze wyspy pływające cechują się ciekawymi, modnymi kształtami, które zapewniają im nie tylko walory estetyczne, ale także pozwalają je wykorzystywać na wiele sposobów. Dzięki temu wyspa wodna dmuchana może być stosowana nie tylko do opalania się na niej w pozycji leżącej, ale także siedzącej. Za zakupem dmuchanego materaca wyspy z naszego sklepu przemawiają również ich atrakcyjne ceny oraz ekspresowa dostawa, które możemy dla Ciebie zrealizować nawet w ciągu 24 godzin. Jaką wyspę dmuchaną więc wybierzesz? Uroczego flaminga, a może model wyposażony w zadaszenie, chroniące przed słońcem? Poznaj naszą ofertę i znajdź w niej odpowiednią wyspę do pływania dla siebie!
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów