Pompy Ciepła do Basenu 

Jest 4 produktów.

Pompa ciepła do basenu ogrodowego zapewnia przyjemnie ciepłą wodę w basenie, bez zbędnych kosztów. Wszystko za sprawą faktu, że tego rodzaju pompa ciepła do ogrzewania basenu działa na tej samej zasadzie jak standardowe modele, czyli czerpie energię cieplną z otoczenia. Dzięki temu zużywa ona zaledwie około 25% energii elektrycznej do ogrzewania wody w basenie. Dodatkowo pompa ciepła do basenu stelażowego i nie tylko, jest niezwykle prosta w użytkowaniu oraz umożliwia utrzymanie temperatury wody na stałym poziomie bez konieczności ingerowania w jej prace. Rozwiązanie to jest więc jednym z najlepszych dostępnych obecnie na rynku, a zaopatrzyć się w nie możesz w naszym sklepie. W tej kategorii znajdziesz bowiem pompy grzewcze do basenu w kilku wariantach do wyboru, które bez najmniejszego problemu dostosujesz do pojemności swojego modelu, a także swoich potrzeb. Wszystkie z dostępnych w naszym sklepie pompy do ogrzewania basenu to produkty znanej i cenionej marki Hewalex. Pompa ciepła basenowa tej marki to wobec tego gwarancja wysokiej jakości i wydajności! 

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Pompa do grzania wody w basenie od Intexmarket, czyli gwarancja jakości i skuteczności

Basenowe pompy ciepła Hewalex dostępne w Intexmarket to kolejny ukłon w stronę klientów, rozbudowujący naszą ofertę o nowoczesne, wydajne i skuteczne urządzenia pozwalające niskokosztowo podgrzewać wodę w basenach. W Intexmarket od niemal 20 lat zapewniamy różnorodne rozwiązania przeznaczone do basenów ogrodowych, dlatego też nie mogło wśród nich zabraknąć takiego produktu jak pompa ciepła do basenu ogrodowego. Dostępny jest on w wielu wariantach zróżnicowanych zarówno pod względem swojej mocy, jak i wydajności. Dzięki temu może być on wykorzystywany nie tylko w klasycznych basenach, ale także jako pompa ciepła do jacuzzi.

Najważniejsze parametry pomp ciepła do podgrzewania wody w basenie

Aby wybrana pompa ciepła do grzania wody w basenie była w pełni skuteczna należy przede wszystkim zwrócić uwagę na jej moc. Powinna być ona wobec tego dopasowana do pojemności basenu. Dlatego też odpowiednia pompa do ogrzewania basenu o pojemności 25 000 litrów to model o mocy 5,4 kW, a w przypadku pojemności 40 000 litrów — o mocy 7,6 kW. Dodatkowo istotne jest także to, aby wybrana pompa ciepła do basenu ogrodowego cechowała się wysokim współczynnikiem COP, który wskazuje na jej wydajność i energooszczędność.

Czym wyróżniają się pompy ciepła do basenu ogrodowego dostępne w naszym sklepie?

Dostępne w Intexmarket pompy ciepła basenowe to modele produkowane przez renomowaną markę w branży związanej z tego typu produktami jaką jest Hewalex. Dzięki temu wyróżniają się one nie tylko wysoką jakością wykonania i trwałymi podzespołami, takimi jak na przykład zastosowana w nich sprężarka rotacyjna, ale także wydajnością oraz łatwością montażu. Ponadto każda nasza pompa do podgrzewania wody w basenie cechuje się cichą pracą oraz możliwością sterowania jej funkcjami za pomocą aplikacji mobilnej. Dzięki temu wybierając pompy ciepła do basenu Hewalex PCWB z naszej oferty możesz mieć pewność, że będzie to rozwiązanie, które w 100% będzie odpowiadać na Twoje potrzeby!

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów