Dostępne metody płatności:

  • Tradycyjny przelew bankowy

Za złożone zamówienie zapłacą Państwo standardowy przelewem bankowy. Zamówienie zostanie natychmiastowo wysłane po zaksięgowaniu całkowitej kwoty na naszym rachunku bankowy.

ING Bank Śląski : 61 1050 1139 1000 0092 4656 5908

W tytule przelewu prosimy o podanie numeru zamówienia.

  • e-Przelew/Karta płatnicza

Płatność kartą odbywa się za pośrednictwem serwisu iMoje. Są to pierwsze płatności online dla sklepów internetowych w Polsce dostarczane przez bank. Znajdą tu Państwo wszystkie najpopularniejsze metody płatności za zakupy online: płatności BLIK, kartą płatniczą, przelew elektroniczny poprzez zewnętrzny system imoje, obsługiwany przez firmę ING Bank Śląski S.A. z siedzibą w Katowicach.

  • Twisto

Jest to nowość na polskim rynku. Twisto oferujące opcję „kup teraz, zapłać za 21 dni”. Rozwiązanie Twisto „kup teraz, zapłać za 21 dni”, oferowane przez imoje pozwala płacić w sklepie internetowym w późniejszym terminie – bez rejestracji, czy podpisywania dodatkowych dokumentów. W chwili, gdy klient robi zakupy, specjalny algorytm Nikita w ciągu milisekund weryfikuje jego wiarygodność na podstawie kilkuset danych, tzw. śladów internetowych.

  • Płatność przy odbiorze

Za produkty zamówione w Naszym sklepie internetowym zapłacą Państwo podczas odbioru przesyłki z rąk kuriera.