Pompa piaskowa INTEX 26648 - 10500 l/h

Intex 26648

Nowy

Ostatnie egzemplarze!

Dostawa za darmo
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Czas dostawy Cena
Kurier GLS Kurier GLS 1 dzień roboczy Za darmo!
Kurier InPost Kurier InPost 1 dzień roboczy Za darmo!
Geis Polska (przesyłki paletowe) Geis Polska (przesyłki paletowe) 1 dzień roboczy Za darmo!
Geis (przesyłki paletowe) Geis (przesyłki paletowe) 1 dzień roboczy Za darmo!
Odbiór osobisty Odbiór osobisty Od ręki Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 199,00zł darmowa dostawa!

Najbliższa wysyłka już
Jutro 13:00

787,80zł

787,80zł

Dane techniczne

Producent Intex
Model 26648
Pojemność Piasek 35 kg / szkło 25kg
Zasilanie 220-240V
Wydajność 10,500 l/h
Moc 450 W
Gradacja piasku 0,4-0,8 mm
Akcesoria Pompa piaskowa, węże, złączki, dysza, instrukcja obsługi
Waga 22,4
Przedstawiamy Państwu pompę basenową piaskową Intex 26648. Produkt ten służy do utrzymania czystości w Państwa basenie. Dzięki funkcji piaskowego oczyszczania wody wyróżnia się na tle podstawowych pomp kartuszowych dołączanych do basenów. Wydajność tej pompy wynosi 10,500 l/h co przekłada się na szybkie filtrowanie w basenach aż do 54,369 l wody! Zmieści się w niej 35 kg piasku, który wystarczy na cały sezon. Pompa posiada 6-funkcyjny panel kontrolny, wbudowany czasomierz oraz miernik ciśnienia. Pompa piaskowa jest wyposażona w system napowietrzania Hydro Aeration Technology™. Dzięki niemu zanieczyszczenia, które pojawiają się w wodzie są łatwiejsze do przefiltrowania. Dzięki połączeniu cząstek wody i powietrza utleniają się pierwiastki odpowiedzialne za przebarwienia wody.

Pompa piaskowa Intex 26648 zapewnia o wiele skuteczniejsze oczyszczanie wody w basenach, w porównaniu do klasycznych pomp kartuszowych. Możliwe jest to za sprawą zastawnego niej specjalistycznego filtra wypełnionego piaskiem kwarcowym, który nie tylko odpowiada za usuwanie dużych, ale i drobnych zanieczyszczeń, pozostawiając wodę krystalicznie czystą i gotową na radosne zabawy w niej, bez obaw o swoje bezpieczeństwo.

W jakich basenach może być stosowana pompa piaskowa Intex 26648

Prezentowane w naszej ofercie urządzenie, jakim jest ta pompa piaskowa, przeznaczone jest do filtrowania wody z wydajnością na poziomie 10 500 litrów na godzinę w dużych basenach o pojemności nawet ponad 20 000 litrów, zarówno w wersji okrągłej, jak i prostokątnej, nie tylko marki Intex, ale i innych marek. Zapewnia ona w nich wydajną filtrację wody, bez ograniczeń.

Dlaczego warto postawić na pompę piaskową Intex 26648?

Pompa piaskowa marki Intex to urządzenie cechujące się wieloma zaletami.

Klarowna i czysta woda

Przede wszystkim zapewnia ono zawsze czystą i gotową do zabaw w niej wodę, dzięki filtrowaniu jej za pomocą piasku kwarcowego, zachowującego przez długi czas swoje właściwości. W związku z tym stosując ją, można zapomnieć raz na zawsze o mętnieniu wody, czy namnażających się w niej glonach.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Pompa piaskowa 26648 nie wymaga także oczyszczania filtrów czy też ich wymiany, w związku z tym zapewnia ona jej użytkowników oszczędność czasu i pieniędzy. Wystarczy raz w sezonie wymienić w niej piasek, aby zapewnić sobie czystą, klarowną wodę w basenie.

Wysoka jakość

Ponadto marka Intex produkując te model, zadbała w nim także o wysoką jakość wykonania, wyposażając ją między innymi w nierdzewny zbiornik na piasek lub szkło kwarcowe o pojemności 45 kilogramów. Dodatkowo została ona także uzupełniona o 6 funkcyjny panel sterujący, ułatwiający sterowanie jej pracą.

Prosta kontrola czasu pracy

Pompa piaskowa Intex 26648 wyposażona jest także w timer, dzięki któremu można ustawić czas, w którym ma ona filtrować wodę i wrócić do basenu, kiedy wykonana ona swoją pracę, bez konieczności nadzorowania procesów filtracyjnych. Dzięki temu nie wymaga ona dużego zaangażowania użytkowników, którzy w tym czasie mogą zając się o wiele przyjemniejszym czynnościami.

Kupując tę pompę piaskową marki Intex w naszym sklepie mają Państwo pewność, że jest to w pełni oryginalny produkt wysokiej klasy, sprzedawany jest on bowiem przez nas w oryginalnych opakowaniach, wraz z dołączonymi do niego przez producenta elementami.26644

26644%20v3.jpg

26644%20wyposa%C5%BCenie.jpg

Produkty powiązane

8 innych produktów w tej samej kategorii: