Termometr basenowy pływający - Intex 29039

Intex 29039

Nowy

Dostawa za darmo
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Czas dostawy Cena
Paczkomaty InPost Paczkomaty InPost 1 dzień roboczy Za darmo!
Kurier GLS Kurier GLS 1 dzień roboczy Za darmo!
Kurier InPost Kurier InPost 1 dzień roboczy Za darmo!
Geis Polska (przesyłki paletowe) Geis Polska (przesyłki paletowe) 1 dzień roboczy Za darmo!
Geis (przesyłki paletowe) Geis (przesyłki paletowe) 1 dzień roboczy Za darmo!
Odbiór osobisty Odbiór osobisty Od ręki Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 199,00zł darmowa dostawa!

Najbliższa wysyłka już
poniedziałek, 3.10.2022 13:00

12,20zł

Dane techniczne

Producent Intex
Model 29039
Materiał Plastik
Waga 0,1 kg

Pływający termometr do basenu jest praktycznym dodatkiem w czasie kąpieli. Pozwala on sprawdzić temperaturę wody zarówno w stopniach Celsiusza, jak i w Fahrenheitach. Długość termometru 17,5 cm. Termometr unosi się na wodzie, dodatkowo posiada otwór na którym można zawiązać sznurek i mierzyć temperaturę w basenie, jeziorze czy rzece.

Baseny ogrodowe powinny zapewniać ochłodę w letnie, upalne dni. Żeby było to możliwe, niezbędna jest jednak właściwa temperatura wody, która się w nich znajduje, dlatego też jednym z elementów, w który warto wyposażyć swój basen, jest termometr basenowy, który prezentujemy w ofercie naszego sklepu. Dzięki niemu z łatwością można sprawdzić temperaturę wody, bez konieczności zamaczania w niej dłoni, co w przypadku wysokich basenów może być szczególnie problematyczne.

Wygodny i wodoodporny termometr do basenu Intex 29039

Prezentowany termometr basenowy wyprodukowany został przez markę Intex z wysokiej jakości materiałów, odpornych na uszkodzenia zarówno mechaniczne, jak i wynikające z długotrwałego oddziaływania promieniowania słonecznego. Jego konstrukcja dodatkowo wykazuje pełną wodoodporność.

Ponadto model ten został skonstruowany tak, aby unosił się na wodzie w poziomej pozycji, ułatwiającej odczyt z niego wskazanej temperatury. Sama temperatura może być mierzona przez termometr natomiast w zakresie od 0 do 50 stopni Celsjusza, podziałka została jednak dodatkowo uzupełniona także skalę temperatury Fahrenheita. 

Dużą zaletą, jaką cechuje się ten termometr basenowy, jest także jego biały kolor, który ułatwia zlokalizowanie go w wodzie, a także to, że samodzielnie unosi się on na wodzie i nie wymaga żadnego mocowania. W związku z tym, choć gadżet ten jest bardzo prosty w swojej budowie i działaniu, to jest niezwykle przydatny w każdym basenie ogrodowym. Chroni on bowiem przed powstaniem szoku termicznego po wejściu do zbyt zimnej wody, czy też nieprzyjemnym uczuciem, kiedy basenowa woda jest zbyt nagrzana i nie oferuje pożądanej ochłody.Termometr29039%20foto.jpg

30 innych produktów w tej samej kategorii: