Pianka pod basen ogrodowy - podkład typu puzzle 1,9 m2 INTEX 29084

Intex 29084

Nowy

Dostawa za darmo
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Cena
Kurier InPost Kurier InPost Za darmo!
Kurier InPost za pobraniem Kurier InPost za pobraniem Za darmo!
Geis Polska Geis Polska Za darmo!
Geis Polska Pobraniowa Geis Polska Pobraniowa Za darmo!
Geis Geis Za darmo!
Geis Pobraniowa Geis Pobraniowa Za darmo!
Odbiór osobisty Odbiór osobisty Za darmo!
Najbliższa wysyłka już
poniedziałek, 2.08.2021 14:00

31,71zł

Dane techniczne

Producent Intex
Model 29084
Materiał Wytrzymała pianka polietylenowa
Szerokość 50 cm
Długość 50 cm
Wysokość 0,5 cm
Akcesoria Mata panelowa (puzzle), Instrukcja obsługi
Waga 1,9 kg

Mata panelowa pod basen - Puzzle 29084 INTEX

Przedstawiamy Państwu podkład pod basen stelażowy firmy Intex w formie puzzli, która może służyć jako zabezpieczenie basenu przed uszkodzeniami, jak i zapewni waszym dzieciom bezpieczną zabawę w domu i na świeżym powietrzu. Mata gumowa pod basen zawiera w zestawie 8 elementów o łącznej powierzchni 1,9 m2, panele o wymiarach 50 cm x 50 cm x 0,5 cm wykonane są z wytrzymałej pianki polietylenowej

Zapewniające skuteczną ochronę puzzle pod basen

Prezentowana w naszym sklepie mata piankowa pod basen w formie puzzli to przede wszystkim skuteczna ochrona dna basenu przed uszkodzeniami. Wykonana została ona z miękkiej i elastycznej pianki o niewielkiej grubości 0,5 centymetra, która uformowana jest w puzzle pozwalające łączyć je w dowolny sposób, dopasowując ją do różnorodnych wymiarów basenów. Wymiary jednego puzzla pod basen wynoszą natomiast 50 × 50 centymetrów i sprzedawane są one w komplecie składającym się z 8 elementów. Dzięki temu połączenie ich wszystkich pozwala uzyskać powierzchnię ochronną wynosząca 1,9 metra kwadratowego. Ta pianka pod basen ogrodowy wobec tego stosowana może być zarówno pod basenami stelażowymi, jak i rozporowymi oraz dmuchanymi, w każdym z nich zapewnia bowiem skuteczną ochronę przed przebiciem basenu, a do tego izoluje doskonale podłoże, przez co nierówności, kamienie czy inne elementy nie są wyczuwalne na dnie basenu, zapewniając tym samym pełen komfort jego użytkowania. 

Dlaczego warto kupić uniwersalne maty piankowe pod basen? 

Pianka pod basen ogrodowy cechuje się wieloma zaletami oprócz jej podstawowej funkcji, jaką jest ochrona dna basenu. Wśród nich wymienić można dodatkowo także skuteczną izolację termiczną, która zapobiega wychładzaniu wody w basenie. 

Dzięki temu, że umożliwia ona łączenie jej w dowolny sposób, jest ona także niezwykle uniwersalnym rozwiązaniem. Wykonana z puzzli mata gumowa pod basen nie musi bowiem składać się ze wszystkich elementów. Ponadto ustawienie na macie piankowej basenu zapewnia także to, że osoby korzystające z niego podczas wychodzenia nie stają od razu na podłożu, a na miękkim materiale. Ponadto ten podkład pod basen ogrodowy może być także z powodzeniem wykorzystywany również na przykład pod namiotami, dla zapewnienia odpowiedniej miękkości podłoża. 

Utrzymanie maty gumowej pod basen w należytej czystości nie stanowi również najmniejszego problemu, ponieważ z powodzeniem może być ona czyszczona za pomocą wody z detergentami. Wszystko to sprawia więc, że maty piankowe pod basen to świetne rozwiązanie, które można używać na wiele różnorodnych sposób wedle indywidualnych potrzeb. 

 

29084

29084


29084

30 innych produktów w tej samej kategorii: