Pokrywa solarna do basenu 366 cm INTEX 29022

Intex 29022

Nowy

Dostawa za darmo
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Czas dostawy Cena
Paczkomaty InPost Paczkomaty InPost 1 dzień roboczy Za darmo!
Kurier GLS Kurier GLS 1 dzień roboczy Za darmo!
Kurier InPost Kurier InPost 1 dzień roboczy Za darmo!
Geis Polska (przesyłki paletowe) Geis Polska (przesyłki paletowe) 1 dzień roboczy Za darmo!
Geis (przesyłki paletowe) Geis (przesyłki paletowe) 1 dzień roboczy Za darmo!
Odbiór osobisty Odbiór osobisty Od ręki Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 199,00zł darmowa dostawa!

Najbliższa wysyłka już
Jutro 13:00

56,10zł

Dane techniczne

Producent INTEX
Model 29022
Materiał PVC
Średnica 348 cm
Do Basenu o średnicy 366 cm
Basen rozporowy Tak
Basen stelażowy Tak
Grubość 120 micronów
Akcesoria Torba do przechowywania
Waga 3.1 kg

Pokrywa solarna do basenu 366 cm


Pokrywa solarna do basenu 366 cm stanowi rewelacyjne zabezpieczenie przed zewnętrznymi zanieczyszczeniami wody basenowej. Jeśli masz już dość, codziennego wyławiania liści oraz owadów z wody basenowej, to zdecydowanie potrzebujesz plandeki solarnej na basen 366 cm. Mata solarna do basenów o średnicy 366 cm, sprawdzi się w przypadku każdego rodzaju basenu o okrągłym kształcie i takiej średnicy. Nie posiada ona żadnych dodatkowych mocowań, dlatego z powodzeniem może być również stosowana w przypadku basenów nieprodukowanych przez markę Intex.


Budowa maty solarnej do basenu 366


Model Intex 29022 to nie tylko mechaniczne zabezpieczenie tafli wody przed zanieczyszczeniami. Innowacyjna budowa bąbelkowa folii solarnej do basenu 366 umożliwia wykorzystanie energii słonecznej do podgrzania i utrzymania temperatury wody w basenie. Jest to rozwiązanie zarówno ekonomiczne, jak i bardzo ekologiczne. Pokrywa solarna na basen 366, z jednej strony posiada gładką powierzchnię, a z drugiej strony strukturę pęcherzykowatą. Kładąc matę na basen, ważne jest, aby strona bąbelkowa była zwrócona ku dołowi, a gładka była wystawiona na działanie słońca.

29022 v2


Jak działa pokrywa solarna na basen 366?


Niebieska folia bąbelkowa na basen 366 cm załamuje promienie słoneczne, tak aby szybciej nagrzewały one wodę basenową. Gładka strona maty bąbelkowej na basen 366 cm, świetnie kumuluje krótkie fale energii słonecznej. Ciepło jest następnie przekazywane poprzez powietrze w pęcherzykach i pochłaniane przez wodę basenową. Podczas nocy struktura bąbelków w macie zapobiega przed ucieczką ciepła, a w ciągu słonecznego dnia, ciemny kolor pokrywy skutkuje szybszym nagrzewaniem się wody. Średni efekt nagrzania, jaki daje prezentowana przykrycie solarne na basen 366 cm, to od 5 do 10 stopni C.


Dodatkowe zalety folii bąbelkowej na basen 366


Dodatkowym atutem przemawiającym za zakupem pokrywy solarnej do basenu 366 cm jest fakt, że nie tylko ograniczamy straty ciepła, ale również ograniczamy proces parowania wody basenowej. Co ciekawe folia solarna potrafi ograniczyć parowanie wody basenowej nawet o 85%! Przykrycie solarne basenu stanowi także dodatkowy element zabezpieczający i utrudniający korzystanie z basenu bez odpowiedniego nadzoru przez dzieci.29022 v3

14 innych produktów w tej samej kategorii: