Pokrywa na basen 300 x 200 cm - INTEX 28038

Pokrywa na basen prostokątny 300cm x 200cm INTEX 28038 Zobacz większe

28038

Nowy

Dostawa za darmo
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Cena
Paczkomaty InPost Paczkomaty InPost Za darmo!
Kurier InPost Kurier InPost Za darmo!
Kurier InPost za pobraniem Kurier InPost za pobraniem Za darmo!
Geis Polska Geis Polska Za darmo!
Geis Polska Pobraniowa Geis Polska Pobraniowa Za darmo!
Geis Geis Za darmo!
Geis Pobraniowa Geis Pobraniowa Za darmo!
Odbiór osobisty Odbiór osobisty Za darmo!
Zamów teraz, wysyłka dzisiaj za
Nie czekaj zamów teraz

72,36zł

W jednym koszyku możesz zamówić:3 sztuk produktu. W przypadku większej ilości prosimy o kontakt.

Dane techniczne

Producent Intex
Model 28038
Materiał PVC
Szerokość 200cm
Długość 300 cm
Basen stelażowy TAK
Waga 2,22 kg
Pokrywa na basen 300 × 200 cm INTEX 28038 została stworzona z myślą o ochronie przed owadami, liśćmi oraz innymi zanieczyszczeniami które mogą dostać się do basenu. Pokrywa basenowa nie tylko zadba o czystość wody, ale również uchroni Wasze dzieci przed przypadkowym wpadnięciem do basenu. Wymiary pokrywy to 300 cm x 200 cm, posiada ona również zakładkę 20 cm oraz sznurek który zapobiegnie zsuwaniu się z basenu. Dodatkowo wyposażona jest w otwory deszczowe zabezpieczające przed zbieraniem się wody na górze pokrywy. Wykonana z wytrzymałego winylu. Pokrywa na basen stelażowy 300 × 200 cm INTEX 28038 to jedno z najprostszych i najskuteczniejszych rozwiązań, które pozwalają zabezpieczyć znajdującą się w nim wodę przed niepożądanymi zanieczyszczeniami. Dlatego też w naszej ofercie znaleźć można ich szeroki wybór, a wśród niego między innymi prezentowaną pokrywę na basen stelażowy o wymiarach 300 × 200 marki Intex.

Odporna na uszkodzenia pokrywa na basen 300 × 200 Intex 28038

Pokrywa na basen o wymiarach 300 × 200 marki Intex została wykonana przez tego producenta z odpornego na uszkodzenia mechaniczne, promieniowanie słoneczne oraz warunki atmosferyczne wzmocnionego PVC o grubości wynoszącej aż 0,18 milimetrów. Dzięki temu skutecznie zabezpiecza ona baseny przed zabrudzeniami i może być użytkowana przez wiele sezonów. Dodatkowo wyposażona została ona także w otwory drenażowe, dzięki którym wody opadowe spływają z jej powierzchni, pozostawiając ją zawsze względnie suchą. Samo mocowanie pokrywy basenowej nie sprawia także dużego problemu, gdyż wystarczy założyć ją na powierzchnię basenu, a następnie zamocować do niego za pomocą dołączonej do zestawu linki.

Zalety stosowania pokrywy na basen stelażowy 300 × 200

Prezentowana pokrywa INTEX 28038 to jednak nie tylko ochrona przed zabrudzeniami wody w basenach. Dodatkowo zmniejsza ona także tempo, w jakim wychładza się woda w nieckach basenów, zwłaszcza nocą, a także stanowi skuteczną ochronę dla najmłodszych, które dzięki niej nie mogą korzystać z basenów bez wiedzy i nadzoru dorosłych. Wszystko to sprawia więc, że jest ona korzystną inwestycją w atrakcyjnej cenie.68038

14 innych produktów w tej samej kategorii: